9 Ocak 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri Kamu İhaleleri

Eğitim, Danışmanlık, Araştırma Hizmetleri

Eğitim, Danışmanlık, Araştırma Hizmetleri sektöründe 06 Ocak 2023 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 11 farklı ilde gerçekleşecek 16 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü, BAĞCILAR BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Bitlis Adilcevaz Onkoloji Hastanesi, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Batman Hava Alanı Müdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Uşak Hava Alanı Müdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Çorlu Atatürk Hava Alanı Müdürlüğü, DSİ Devlet Su İşleri 11. Bölge Müdürlüğü – Edirne, DSİ Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğü – Artvin, Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi, Eskil Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, POSTA TELGRAF TEŞKİLATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(PTT) SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI, İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret A.Ş., İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU)
İller: Aksaray, Ankara, Artvin, Balıkesir, Batman, Bitlis, Edirne, Tekirdağ, Uşak, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Kurumsal Hizmet Stratejisi Geliştirmesine Yönelik Saha Çalışması Hizmet Alım İhalesi BAĞCILAR BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü İstanbul
OSGB (2023 Yılı) Hizmet Alımı İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret A.Ş. İstanbul
Kırklareli Pınarhisar İslambeyli Göleti ve Sulaması Proje Yapımı DSİ Devlet Su İşleri 11. Bölge Müdürlüğü – Edirne Edirne
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti DSİ Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğü – Artvin Artvin
Tekirdağ Çorlu Yenice-1 Göleti ve Sulaması Proje Yapımı DSİ Devlet Su İşleri 11. Bölge Müdürlüğü – Edirne Edirne
ATIKSU ANALİZİ YAPTIRILMASI İŞİ İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) İzmir
Edirne Lalapaşa Kavakdere Göleti ve Sulaması Proje Yapımı DSİ Devlet Su İşleri 11. Bölge Müdürlüğü – Edirne Edirne
Muhasebe Hizmet Alımı Eskil Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Aksaray
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMLERİ HİZMET ALIMI POSTA TELGRAF TEŞKİLATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(PTT) SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI Ankara
150 PERİYOT DOZİMETRE DEĞERLENDİRME HİZMET ALIM İŞİ Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Aksaray
ÇEVRE VE DANIŞMANLIK HİZMET ALIMI Bitlis Adilcevaz Onkoloji Hastanesi Bitlis
Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde Sürekli İşçi Kadrosunda Çalışan 3 Güvenlik Personelinin Güvenlik Sertifikasının Yenilenmesi Kapsamında Eğitim Alması İşi Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Balıkesir
2023 YILI ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMET ALIM İŞİ DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Batman Hava Alanı Müdürlüğü Batman
Çevre Danışmanlık ve Yönetim Hizmeti Alımı. DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Uşak Hava Alanı Müdürlüğü Uşak
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Hizmeti DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Çorlu Atatürk Hava Alanı Müdürlüğü Tekirdağ
ÇEVRE DANIŞMANLIK HİZM. ALIMI Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi Edirne

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 9 OCAK 2023 Trafik İşaret ve İşaretçileri ve Yapım İşleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527