9 Ocak 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Kamu İhaleleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri sektöründe 06 Ocak 2023 tarihinde 12 farklı kurum tarafından 10 farklı ilde gerçekleşecek 13 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Adıyaman Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Arnavutköy Devlet Hastanesi, BAĞCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ, EDİRNE BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ, ETLİK Şehir Hastanesi, KARATAY BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA ve KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ, KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Mustafa Kemal Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( BAP ), Osmangazi Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi, VAN F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, Yüreğir Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Adana, Adıyaman, Ankara, Edirne, Eskişehir, Hatay, Konya, Van, Çanakkale, İstanbul
İhale Listesi
Sıfır Atık Kitap Seti KARATAY BELEDİYESİ ÇEVRE KORUMA ve KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ Konya
2023 Yılı Bilgievleri İçin Eğitim Materyalleri BAĞCILAR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne 2023 Yılı Sonuna Kadar Muhtelif Cins ve Sayıda Reklam Baskı Malzemesi Hizmet Alımı işi EDİRNE BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ Edirne
2023 Yılı İhtiyacı Temizlik, Kırtasiye, Basılı Evrak ve Biyomedikal Depo Malzeme Alımı Arnavutköy Devlet Hastanesi İstanbul
(Onay No: 3) 6 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı Mustafa Kemal Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( BAP ) Hatay
RESİM BOYASI VE KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI VAN F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Van
Belediyemiz demirbaşlarına kayıtlı otobüsün Edremit gidiş dönüşlerinde kullanılmak üzere otobüs bileti bastırılması işi KÜÇÜKKUYU BELEDİYESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI Çanakkale
(Onay No: 7) 1 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı Mustafa Kemal Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( BAP ) Hatay
28 Kalem Basılı Evrak ve Tabela Alımı Yüreğir Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adana
ADYÜ NÖBET DEVİR VE TESLİM KAYIT DEFTERİ Adıyaman Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Adıyaman
KONSEY KAYIT VE KARAR DEFTERİ ALIMI İŞİ ETLİK Şehir Hastanesi Ankara
SIRAMATİK RULOSU İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul
Reklam Malzeme alımı Osmangazi Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Eskişehir

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 9 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527