9 Ocak 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Kamu İhaleleri

Akaryakıt ve Petrol Ürünleri

Akaryakıt ve Petrol Ürünleri sektöründe 06 Ocak 2023 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 12 farklı ilde gerçekleşecek 14 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: BALIKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, BAŞÇİFTLİK BELEDİYESİ, DÖĞER BELEDİYESİ, Gemlik Orman İşletme Müdürlüğü, GÖLYAKA BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI, KAYIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ, KEÇİÖREN BELEDİYESİ Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Murgul Orman İşletme Müdürlüğü, SİMAV BELEDİYESİ İHALE BİRİMİ, TATLARIN BELEDİYESİ, Trabzon Büyükşehir Belediyesi İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü TİSKİ, YEŞİLTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ, İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ İSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ŞIRNAK BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
İller: Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Artvin, Bursa, Düzce, Kütahya, Nevşehir, Tokat, Trabzon, İstanbul, Şırnak
İhale Listesi
2023 yılı 2 kalem akaryakıt KEÇİÖREN BELEDİYESİ Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Ankara
Belediyemizce İhtiyaç Duyulan Akaryakıt Ürünleri Satın Alım İşi ŞIRNAK BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Şırnak
Akaryakıt SİMAV BELEDİYESİ İHALE BİRİMİ Kütahya
2023 Yılı Akaryakıt (Kurşunsuz Benzin, Motorin ) Alımı İşi Trabzon Büyükşehir Belediyesi İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü TİSKİ Trabzon
AKARYAKIT ÜRÜNLERİ ALIMI (75000 LİTRE MOTORİN EURO DİZEL-DİĞER – 500 LİTRE 95 OKTAN KURŞUNSUZ BENZİN) BAŞÇİFTLİK BELEDİYESİ Tokat
40000 Lt Akaryakıt (Motorin) Alımı DÖĞER BELEDİYESİ Afyonkarahisar
2023 YILI AKARYAKIT ALIM İHALESİ GÖLYAKA BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Düzce
Gemlik Orman İşletme Müdürlüğü İş Makineleri için Akaryakıt (Motorin ve Benzin) Gemlik Orman İşletme Müdürlüğü Bursa
30000 litre motorin ve 1000 litre kurşunsuz (95 oktan)benzin KAYIHAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ Afyonkarahisar
AKARYAKIT ALIMI TATLARIN BELEDİYESİ Nevşehir
26000 litre motorin ve 700 litre kurşunsuz benzin BALIKÖY BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Kütahya
34600 Litre Akaryakıt (Motorin) YEŞİLTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ Aksaray
Murgul Orman İşletme Müdürlüğü 2023 Yılı Akaryakıt Alım İşi Murgul Orman İşletme Müdürlüğü Artvin
MELEN TERFİ MERKEZİ’ NDE ÇİFT EMİŞLİ SANTRİFÜJ POMPALARDA VE HİDROLİK SİSTEMLERDE KULLANILMAK ÜZERE MADENİ YAĞ ALIMI İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ İSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 9 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527