5 Ocak 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Devlet İhaleleri

Tesis, Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış, Kiralama

Tesis, Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış, Kiralama sektöründe 04 Ocak 2023 tarihinde 11 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 12 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Batman Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karamürselbey Eğitim Merkez Komutanlığı, Diyarbakır Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü, ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, Kayseri Vakıflar Bölge Müdürlüğü, TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI – TOKİ, Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Müdürlüğü, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş., ÇEŞME BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü
İller: Adana, Batman, Diyarbakır, Isparta, Kayseri, Yalova, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı Sosyal Hizmetler Komutanlığı Kışla Gazino Müdürlüğü Piknik Saha, Köfte/Kahvaltı Evi ve Amiral MCavit Sungun Yüzme Havuzu Kafeteryası İşletmeleri Kiralama Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karamürselbey Eğitim Merkez Komutanlığı Yalova
TAŞINMAZ KİRALAMA ÇEŞME BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI İzmir
Hurda ve atık satışı (tehlikeli sınıf) işi Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Müdürlüğü Adana
Diyarbakır Bağlar’da Milli Emlak Dairesinden kiralık taşınmazlar Diyarbakır Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü Diyarbakır
Hurda ve atık satışı (tehlikeli sınıf) işi yaptırılacaktır Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. İstanbul
İstanbul Zeytinburnu ve Zonguldak Merkez’de 67 konut, 51 iş yeri açık artırma ile satılacaktır TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI – TOKİ İstanbul
Hurda ve atık satışı (tehlikesiz sınıf) işi Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Müdürlüğü Adana
Restorasyon veya onarım karşılığı kiralama ihalesi İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul
Batman’da 160 adet taşınmazın irtifak hakkı tesisi ihalesi Batman Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü Batman
ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ORTA VE ALÇAK GERİLİM TESİSLERİİŞLETME SORUMLULUĞU VE BAKIM HİZMETLERİ ISPARTA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Isparta
HOST-HOSTES KİRALAMA İŞİ İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
Kayseri İli, Melikgazi İlçesi, Tacettinveli Mahallesi, 5025 Ada 2 Parselde Kayıtlı Taşınmazın 30 Yıl Süre İle Yapım Veya Onarım Karşılığı Kiralanması İşi. Kayseri Vakıflar Bölge Müdürlüğü Kayseri

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 05 OCAK 2023 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527