5 Ocak 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri Devlet İhaleleri

Mimarlık, Mühendislik Hizmetleri

Mimarlık, Mühendislik Hizmetleri sektöründe 04 Ocak 2023 tarihinde 5 farklı kurum tarafından 4 farklı ilde gerçekleşecek 5 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI, Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Mardin Valiliği, MİDYAT BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
İller: Adana, Bursa, Gaziantep, Mardin
İhale Listesi
Alan Yönetim Planı Ve Unesco Dünya Mirası Listesi Adaylık Dosyası Hazırlanması Hizmet İşi MİDYAT BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Mardin
Gaziantep Bölgesel Tehlikeli Atık Yakma Tesisi Fizibilite Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Gaziantep
Kent Bütünü Araştırma-Analitik Etüd Çalışmaları ve 1/100000 Ölçekli Çevre Düzeni Plan Değişikliği Hazırlanması İşi ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI Adana
Mustafakemalpaşa Yurt Binası Zemin Etüdü ve Geoteknik Raporu, Deprem Performans Analiz Raporu, Güçlendirme, Tadilat (Statik, Mimari Mekanik, Elektrik ) projeleri ile ihaleye esas metraj cetvelleri ve Teknik Şartnamelerinin hazırlanması Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bursa
İdaremiz Uygulamaları Kapsamında Yapım İşlerinin Etüt Proje, İhale Dokümanlarının Hazırlanması, İnşaat Aşaması, İnşaat Sonrası ve Kesin-Geçici Kabulü yapılan/yapılacak İşlerin ve Yapımı Tamamlanmayan İşlerin Tamamlatılması Hizmet Alımı İşi v Mardin Valiliği Mardin

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 05 OCAK 2023 Mimarlık – Mühendislik Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527