5 Ocak 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları Devlet İhaleleri

Konfeksiyon, Tekstil, İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları

Konfeksiyon, Tekstil, İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları sektöründe 04 Ocak 2023 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 13 farklı ilde gerçekleşecek 14 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ANKARA POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (PTT), Atatürk Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( Atatürk Üniversitesi BAP ), Bayburt İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (İhale ve Satın Alma Birimi), EREĞLİ BELEDİYESİ MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Gümüşhacıköy Öğretmenevi ve ASO, Hatay Açık Ceza İnfaz Kurumu, KOZAN M TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi, Mersin Orman İşletme Müdürlüğü, SAMSUN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, Yahyalı Devlet Hastanesi – KAYSERİ, Zonguldak Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş.
İller: Adana, Amasya, Ankara, Bayburt, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Samsun, Zonguldak, İstanbul
İhale Listesi
Yeni Açılan Tesisler İçin Muhtelif Mal (beyaz eşya, mefruşat ve mutfak) Alımı İşi GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Gaziantep
MEZAR DEFNİNDE KULLANILMAK ÜZERE KEFEN BEZİ MAL ALIMI İŞİ EREĞLİ BELEDİYESİ MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ Zonguldak
Mersin Orman Bölge Müdürlüğüne Bağlı Orman İşletme Müdürlüklerinde Görevli İşçilere Pantolon, Mont, Tişört, Şapka ve Palaska Alımı İşi Mersin Orman İşletme Müdürlüğü Mersin
Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi alımı Bayburt İl Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü (İhale ve Satın Alma Birimi) Bayburt
SÜNGER VE DÖŞEME YAPIŞTIRICI 15 KG’LIK Hatay Açık Ceza İnfaz Kurumu Hatay
TEKNİK PERSONEL ELDİVENİ ALIMI İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
2 Kalem Mefruşat Malzemesi Alımı Zonguldak Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Zonguldak
7.750 ADET EL TERMİNALİ KILIFI VE 9.000 ADET KORUYUCU rnEKRAN CAM FİLMİ ALIMIrn ANKARA POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (PTT) Ankara
PERDE RULETİ ALIMI Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi Kocaeli
BONCUK VE İP ALIMI KOZAN M TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Adana
KORUYUCU EKİPMAN Yahyalı Devlet Hastanesi – KAYSERİ Kayseri
1 kalem Mal/Malzeme alımı Atatürk Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( Atatürk Üniversitesi BAP ) Erzurum
ORTOPEDİK BOT 1 ÇİFT SAMSUN T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Samsun
İş Kıyafeti Alımı Gümüşhacıköy Öğretmenevi ve ASO Amasya

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 05 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527