5 Ocak 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet İhaleleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri sektöründe 04 Ocak 2023 tarihinde 12 farklı kurum tarafından 11 farklı ilde gerçekleşecek 13 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Afyonkarahisar Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumu, Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, EGE ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi, ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ETİ HOLDİNG) Satınalma Dairesi Başkanlığı, Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi, MURATPAŞA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, SİVAS NUMUNE HASTANESİ, ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ Araştırma ve Uygulama Hastanesi, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., İzmir İl Sağlık Müdürlüğü
İller: Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Edirne, Muş, Sivas, Çanakkale, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
DÖKME SIVILAŞTIRILIMIŞ PETROL GAZI (LPG)(PROPAN) ALIMI İŞİ Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Muş
9 KALEM TIBBİ GAZ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çanakkale
HAVUZ KİMYASALI ALIMI İŞİ MURATPAŞA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Antalya
750 TON SODYUM KARBONAT ALIMI ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ETİ HOLDİNG) Satınalma Dairesi Başkanlığı Ankara
KÖPÜK YANGIN SÖNDÜRÜCÜ ALIMI İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
OKSİJEN GAZI TÜPÜ DOLUMU ( SÖZLEŞMELİ ) SİVAS NUMUNE HASTANESİ Sivas
Marmara EİDH Medikal Oksijen Gazı Alımı Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Balıkesir
SET, BAGLANTI, ADULT,NITRIK OKSIT GAZI İÇİN ALIMI EGE ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi İzmir
Kalsiyum Karbonat İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
45 KG’lık Tüp Alımı – 206166599 Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi Edirne
1 Kalem İçme Suyu Klor Alımı Afyonkarahisar Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumu Afyonkarahisar
SODALİME ALIMI Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bursa
KONAK İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÜSBEM BİNASI İHTİYACI ISITMA SOĞUTMA TESİSATI İÇİN KLİMA GAZI (R407C) ALIMI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 05 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527