5 Ocak 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Devlet İhaleleri

Bilgisayar, Büro Makineleri ve Parçaları

Bilgisayar, Büro Makineleri ve Parçaları sektöründe 04 Ocak 2023 tarihinde 12 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 12 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi, SGK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ, SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI, Samsun İl Sağlık Müdürlüğü, YOZGAT KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU, İ.E.T.T. İşletmeleri Genel Müdürlüğü, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu, İnönü Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi (İnönü Üniversitesi BAP ), İstanbul Adliyesi, İzmir Buca Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Şırnak İl Sağlık Müdürlüğü
İller: Ankara, Kocaeli, Malatya, Samsun, Yozgat, İstanbul, İzmir, Şırnak
İhale Listesi
Tablet, Dizüstü Bilgisayar, Bütünleşik Bilgisayar ve Saha Yönetim Cihazı İ.E.T.T. İşletmeleri Genel Müdürlüğü İstanbul
MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR TAKIMI Şırnak İl Sağlık Müdürlüğü Şırnak
TELEVİZYON ALIMI YOZGAT KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU Yozgat
2 KALEM TELEVİZYON ARIZASI TAMİRİ Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi Kocaeli
İstanbul Adalet Sarayı Başsavcı Vekili makam odasında bulunan telefon setine takılması amacıyla 2 adet telefon makinesi ek modülü temini İstanbul Adliyesi İstanbul
4 kalem 13 adet HP 205 A cf530A toner temini SGK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
FLASH BELLEK ALIMI İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
Yazıcı, Fotokopi Makinaları ve Tarayıcıların 2023 Yılı Periyodik Bakım ve Onarım Hizmet Alımı Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Samsun
ELEKTRİK – ELEKTRONİK ATÖLYESİ İHTİYACI İÇİN SSD HARDDSIK ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
5 Adet Kablosuz Maus Alımı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI Ankara
VESTEL 24’LED TELEVİZYON (DVB-C ANTEN ÖZELLİKLİ)-DİJİTAL YAYINA UYGUN İzmir Buca Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İzmir
1 kalem Mal/Malzeme/Hizmet alımı İnönü Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi (İnönü Üniversitesi BAP ) Malatya

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 05 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527