30 Aralık 2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Kamu İhaleleri

Temizlik Malzemeleri, Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri sektöründe 29 Aralık 2022 tarihinde 12 farklı kurum tarafından 9 farklı ilde gerçekleşecek 12 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi, Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü, Bayrampaşa Devlet Hastanesi, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Balıkesir Koca Seyit Hava Alanı Müdürlüğü, Muğla il Sağlık Müdürlüğü, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi, SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Van Erciş Devlet Hastanesi
İller: Ankara, Balıkesir, Kırşehir, Muğla, Niğde, Samsun, Sivas, Van, İstanbul
İhale Listesi
122 Kalem Temizlik Malzemesi ve Muhtelif Tüketim Malzemeleri Alımı Muğla il Sağlık Müdürlüğü Muğla
5 Litrelik Zeytinyağı Tenekesi, Zeytin Çiçeği Kolonyası, Muhtelif Zeytinyağı Sabunu, Zeytinyağlı Şampuan ve Sıvı Sabun ile Keçi Sütlü Zeytinyağlı Sıvı Sabun Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Balıkesir
13 KALEM SARF VE KIRTASİYE MALZEMESİ Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Niğde
MÜDÜRLÜĞÜMÜZE AİT 1 BASAMAK 81 KALEM TEMİZLİK VE KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Balıkesir
Kurumumuz Merkez ve Ek Hizmet Binalarının 1 yıl boyunca (01.01.2023-31.12.2023) ilaçlanması işi. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI Ankara
Yolcu Servis Müdürlüğüne Temizlik Malzemesi Satın Alınması İşi TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü Sivas
1 KALEM İLAÇLAMA HİZMET ALIMI Van Erciş Devlet Hastanesi Van
SAMSUN E.A.H. ANA BİNA VE BAĞLI TÜM YERLEŞKELER İÇİN BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA HİZMETİ ALIMI Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samsun
MUHTELİF TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Balıkesir Koca Seyit Hava Alanı Müdürlüğü Balıkesir
29.12.2022 TARİH VE 3540 SAYILI TEKLİF Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kırşehir
İlaçlama hizmet alımı Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Ankara
İLAÇALAMA VE HAŞERE İLE MÜCADELE HİZMET ALIMI Bayrampaşa Devlet Hastanesi İstanbul

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 30.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527