30 Aralık 2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler Kamu İhaleleri

Sigorta ve Finansal Hizmetler sektöründe 29 Aralık 2022 tarihinde 9 farklı kurum tarafından 7 farklı ilde gerçekleşecek 9 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ANKARA İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı, AVCILAR BELEDİYESİ ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Aydın Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi, DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı, EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI, KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Uşak İl Sağlık Müdürlüğü, kastamonu Devlet Hastanesi, Çorum İl Emniyet Müdürlüğü
İller: Ankara, Aydın, K.K.T.C., Kastamonu, Uşak, Çorum, İstanbul
İhale Listesi
İLKSAN üyelerine Ferdi Kaza Sigortasını kapsayacak şekilde ANKARA İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Ankara
Devlet Malzeme Ofisine Ait Varlıkların Sigortalanması DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Ankara
2023 YILI KARA NAKİL ARAÇLARI SİGORTA HİZMET ALIM İŞİ AVCILAR BELEDİYESİ ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
37 SF 512 PLAKALI AMBULANSIN TRAFİK SİGORTASI VE KASKO SİGORTASININ YENİLENMESİ İŞİ kastamonu Devlet Hastanesi Kastamonu
64 NF 326 PLAKALI AMBULANSIN ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI ALIMI Uşak İl Sağlık Müdürlüğü Uşak
Zorunlu Trafik Sigortası Hizmeti 2 kalem Aydın Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Aydın
01-12 Ocak 2023 dönemi zorunlu mali sorumluluk (trafik) sigortası hizmet alımı Çorum İl Emniyet Müdürlüğü Çorum
1-KKTC’ne ait Makam arabları ile RHA’ların 01/02/2023-31/01/2024 devresinde sigortalanması için teklif Kabul edilir.2-KKTC’ye ait 01/02/2023-31/02/2024 devresinde korunması amacı ile Yangın ve kaza sigorta hizmeti alınması için teklif kabul edilir. KKTC Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti K.K.T.C.
Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası Hizmet Alımı EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI Ankara

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 30.ARALIK.2022 Sigorta ve Finansal Hizmetler  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527