30 Aralık 2022 Sanayi ve Tarım Makineleri Kamu İhaleleri

Sanayi ve Tarım Makineleri sektöründe 29 Aralık 2022 tarihinde 15 farklı kurum tarafından 15 farklı ilde gerçekleşecek 15 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Adana Çukurova Devlet Hastanesi, Bigadiç Devlet Hastanesi, BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SAĞLIK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Hava Trafik Kontrol Merkezi Başmüdürlüğü, ELAZIĞ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi, GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Gaziantep Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, IĞDIR S TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, KANDIRA BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü, TÜRKİYE TAŞ KÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Satın Alma Dairesi Başkanlığı ( TTK Genel Müdürlüğü ), Van Gevaş Devlet Hastanesi, ÇORUM İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.)
İller: Adana, Ankara, Balıkesir, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Iğdır, Kocaeli, Tokat, Van, Zonguldak, Çorum, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Ceviz Kurutma Tesisi Ekipmanı Alımı ve Ceviz Hasat Makinesi Alımı ÇORUM İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Çorum
Montajlı Sera ve Tam Elektronik Kantar Mal Alımı KANDIRA BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Kocaeli
Süt Soğutma Tankı ELAZIĞ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Elazığ
HASTANEMİZDE BULUNAN ASANSÖRLERİN YILLIK BAKIM İŞİ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Eskişehir
ENDOKERLİ FIRÇALI DC MOTOR REDÜKTÖR SETİ ALIMI İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.) İzmir
Doğalgaz basınç düşüm ve ölçüm istasyonu alınacaktır BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SAĞLIK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İstanbul
DOĞALGAZ BRÜLÖR BAKIM VE ONARIM HİZMETİ GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tokat
Otomatik Kapı Motoru Alımı Adana Çukurova Devlet Hastanesi Adana
2G Şilt Öteleme Kızağı TÜRKİYE TAŞ KÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Satın Alma Dairesi Başkanlığı ( TTK Genel Müdürlüğü ) Zonguldak
Gazlı Söndürme Sistemi Periyodik Bakım/Onarım İşi DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Hava Trafik Kontrol Merkezi Başmüdürlüğü Ankara
Müdürlüğümüz hizmetinde kullanılan asansörün 01.01.2023 – 31.12.2023 tarihleri arası aylık bakım işi. Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü Hatay
ASANSÖR PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI Van Gevaş Devlet Hastanesi Van
ASANSÖR BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI Gaziantep Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Gaziantep
Kurumumuz yerleşkesinde bulunan asansörlerin bakım ve onarım işi IĞDIR S TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Iğdır
ASANSÖR YILLIK BAKIM ONARIM HİZMETİ Bigadiç Devlet Hastanesi Balıkesir

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 30.ARALIK.2022 Sanayi ve Tarım Makineleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527