30 Aralık 2022 Gıda Ürünleri Kamu İhaleleri

Gıda Ürünleri sektöründe 29 Aralık 2022 tarihinde 32 farklı kurum tarafından 22 farklı ilde gerçekleşecek 41 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: AKSAZ İKMAL DESTEK KOMUTANLIĞI, ANTALYA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, AYBEL İNŞAAT ORGANİZASYON SPOR HİZMETLERİ TEMİZLİK GIDA SAN. TİC. A.Ş., Antalya E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu, Ağrı Taşlıçay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, BAFRA BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, BATMAN AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, DENİZLİ Hasan Erbil Personel Eğitim Merkezi, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Esenboğa Hava Limanı Başmüdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Hava Trafik Kontrol Merkezi Başmüdürlüğü, ESENYURT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Teknik İşler Daire Başkanlığı, Elazığ 2 Nolu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, GAZİEMİR İZMİR HAVA TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI, Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Güngören Belediyesi Basın Yayın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Hendek Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu, ISPARTA BELEDİYESİ İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ, KARABÜK T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ, KAVAK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, KAYSERİ 1 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADIN VE AİLE HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI, Mersin Askeri Gazino Müdürlüğü, Odunpazarı Belediye Başkanlığı, Van Erciş Devlet Hastanesi, YOZGAT 1 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, YOZGAT AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ, İSKİLİP AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU, İZMİR 2 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, Şanlıurfa 2 nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu
İller: Ankara, Antalya, Aydın, Ağrı, Batman, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Isparta, Karabük, Kayseri, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Van, Yozgat, Çorum, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa
İhale Listesi
Gıda ve Tüketim Malzemeleri Alımı MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADIN VE AİLE HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Mersin
2023 YILI AŞEVİ MUHTELİF GIDA MALZEMESİ ALIMI ATAŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
40000 Kilogram Milföy Hamuru (Dondurulmuş) GAZİEMİR İZMİR HAVA TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI İzmir
Antalya Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü 80 kalem kuru gıda ANTALYA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Antalya
2023 Yılı 57 Kalem Muhtelif Kuru Gıda Alımı BATMAN AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Batman
650000 Adet Yumurta GAZİEMİR İZMİR HAVA TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI İzmir
20000 Kilogram Böreklik Yufka GAZİEMİR İZMİR HAVA TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI İzmir
60000 Kilogram Yoğurt GAZİEMİR İZMİR HAVA TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI İzmir
TAVUK ÜRÜNLERİ ALIMI KARABÜK T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ Karabük
AŞEVİNE MUHTELİF GIDA MALZEMELERİ ALIMI Güngören Belediyesi Basın Yayın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü İstanbul
100000 Adet Simit (Dondurulmuş) GAZİEMİR İZMİR HAVA TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI İzmir
PASTAHANE ÜRÜNLERİ ALIMI ISPARTA BELEDİYESİ İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ Isparta
Damacana ve Bardak Su Alımı İşi ESENYURT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
10.000 Kilogram Mantı (Dondurulmuş) Alımı GAZİEMİR İZMİR HAVA TEKNİK OKULLAR KOMUTANLIĞI İzmir
TAŞLIÇAY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI 17 KALEM KURU GIDA ALIMI Ağrı Taşlıçay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ağrı
17 KALEM GIDA MALZEMESİ BAFRA BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Samsun
SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ Odunpazarı Belediye Başkanlığı Eskişehir
KAHVALTILIK ÜRÜNLER ALIMI Hendek Kadın Açık Ceza İnfaz Kurumu Sakarya
TOZ ŞEKER ALIMI YOZGAT AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ Yozgat
YOĞURT ALIMI. AKSAZ İKMAL DESTEK KOMUTANLIĞI Muğla
kantin atölyesinde satılmak üzere sebze alımı YOZGAT 1 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Yozgat
KAHVALTILIK ALIMI Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Giresun
KANTİNDE SATILMAK ÜZERE KESME ŞEKER ALIMI İZMİR 2 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU İzmir
ANTALYA E TİPİ CEZA İNFAZ KURUMU – 20 KALEM SEBZE MEYVE ALIMI Antalya E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Antalya
2 KALEM GIDA SARF MALZEME ALIMI (PLASTİK ÇATAL-KAŞIK) Van Erciş Devlet Hastanesi Van
KEMİKSİZ DANA ETİ VE SUCUK ALIMI İSKİLİP AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU Çorum
6.500 ADET 19 LİTRELİK DAMACANA SU ALIMI ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Teknik İşler Daire Başkanlığı Ankara
MANAV ÜRÜNLERİ SEBZE VE MEYVE ALIMI AYBEL İNŞAAT ORGANİZASYON SPOR HİZMETLERİ TEMİZLİK GIDA SAN. TİC. A.Ş. Aydın
Gazlı İçecek Alımı DENİZLİ Hasan Erbil Personel Eğitim Merkezi Denizli
KANTİNDE SATILMAK ÜZERE SİMİT POĞACA ALIMI Elazığ 2 Nolu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü Elazığ
MEYVE-SEBZE ALIMI KAVAK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Samsun
SÜT ÜRÜNLERİ ALIMI AYBEL İNŞAAT ORGANİZASYON SPOR HİZMETLERİ TEMİZLİK GIDA SAN. TİC. A.Ş. Aydın
EKMEK ALIMI KAVAK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Samsun
POĞAÇA, BÖREK, SİMİT ALIMI KAVAK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Samsun
19 LT DAMACANA SU ALIMI İŞİ DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Esenboğa Hava Limanı Başmüdürlüğü Ankara
5000 adet 19 Litre Damacana Su Temini DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Hava Trafik Kontrol Merkezi Başmüdürlüğü Ankara
MEYVE VE SEBZE ALIMI Şanlıurfa 2 nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Şanlıurfa
SEBZE TEKLİF ÜRETİM MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İstanbul
KIRMIZI ET ALIMI Mersin Askeri Gazino Müdürlüğü Mersin
SEBZE MEYVE ALIM İŞİ KAYSERİ 1 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Kayseri
KANTİN SATIŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İstanbul

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 30.ARALIK.2022 Gıda Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527