29 Aralık 2022 Yemek – Catering Hizmetleri Devlet İhaleleri

Yemek, Catering Hizmetleri sektöründe 28 Aralık 2022 tarihinde 9 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 10 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI, Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl MÜdürlüğü, Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kırıkkale İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Siirt İl Sağlık Müdürlüğü, İLKADIM BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
İller: Aksaray, Aydın, Bitlis, Kırıkkale, Muş, Samsun, Siirt, İzmir
İhale Listesi
Aksaray Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Aksaray Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışmanı Merkezi Müdürlüğü ile Aksaray AKadir Üçyıldız Huzurevi Müdürlüğü 2023 Yılı 10 Aylık Malzeme Dahil Yemek Hazırlama ve Dağıtım işi Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar İl MÜdürlüğü Aksaray
KURTALAN DEVLET HASTANESİ YEMEK Siirt İl Sağlık Müdürlüğü Siirt
SAMSUN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI KURULUŞLARIN 22 AYLIK (01/03/2023 – 31/12/2024) MAMUL YEMEK HİZMET ALIMI Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Samsun
BİTLİS KADIN KONUK EVİ MÜDÜRLÜĞÜ 2023-2024 YILLARI MALZEME DÂHİL MAMUL YEMEK ALIMI, DAĞITIMI VE SERVİS HİZMET ALIM İŞİ Bitlis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Bitlis
KIYMALI PİDE HAMURU HAZIRLANMASI VE PİŞİRİLMESİ HİZMET ALIMI İLKADIM BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Samsun
Personel ve Öğrenci için 65000 öğün öğle yemeği hizmet alımı İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İzmir
KIRIKKALE İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜ 2023 YILI SIĞINMA EVİ 3 ÖĞÜN YEMEK Kırıkkale İl Göç İdaresi Müdürlüğü Kırıkkale
YEMEK HİZMETİ ALIMI AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI Aydın
TEMEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNE 2 GÜN 4274 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ VERİLMESİ İŞİ Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü Muş
ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE ÖĞLE YEMEĞİ 2 GÜN 4128 ÖĞÜN Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü Muş

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 29.ARALIK.2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527