29 Aralık 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Devlet İhaleleri

Tesis, Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış, Kiralama sektöründe 28 Aralık 2022 tarihinde 11 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 11 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü, SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI, SELÇUK BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI – İZMİR, Serik Belediye Başkanlığı, TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü, Tavşanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Uşak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, ÇEŞME BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI, İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
İller: Antalya, Diyarbakır, Eskişehir, Iğdır, Kütahya, Uşak, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Serik Belediye Başkanlığı 5 adet taşınmazı (büfe, ATM yeri, arazi) 3 yıllığına kiraya veriyor Serik Belediye Başkanlığı Antalya
Banaz Milli Emlak Şefliğine ait 2 adet taşınmazın ihale ile satışı yapılacaktır Uşak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Uşak
Diyarbakır Bismil’de 99.000 m² tarla kiraya verilecektir DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Diyarbakır
Kuru yonca otu satın alınacaktır TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğü Eskişehir
Sancaktepe Belediyesi 1 adet ATM yerini kiraya verecek SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İstanbul
Seferihisar Spor Salonunun hurda karşılığı yıkım işi yaptırılacaktır İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İzmir
Alaçatı Modern Kültür ve Sanat Merkezinin 29 yıl irtifak kullanımı verilecektir ÇEŞME BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI İzmir
YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİ İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMET ALIMI(12 PERİYOT) Tavşanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kütahya
Selçuk Belediye şirketi Efes Selçuk Proje Yönetimi Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ye ait 1 adet taşınmazın 9 yıl süreyle kiralama ihalesi ilanıdır. SELÇUK BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI – İZMİR İzmir
T.D.H 2023 YILI ELEKTRİK MÜHENDİSİ İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMET ALIMI (12 AYLIK) Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü Iğdır
İstanbul Üsküdar 387 Ada 11 Parsel Yapım Karşılığı Kiralama İstanbul Vakıflar 2. Bölge Müdürlüğü İstanbul

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 29.ARALIK.2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527