29 Aralık 2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Devlet İhaleleri

Temizlik Malzemeleri, Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri sektöründe 28 Aralık 2022 tarihinde 13 farklı kurum tarafından 11 farklı ilde gerçekleşecek 13 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, Bozüyük Açık Ceza İnfaz Kurumu – BİLECİK, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Antalya Hava Limanı Başmüdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Atatürk Hava Limanı Başmüdürlüğü, Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi, EGE ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi, ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Denizli Et Kombinası Müdürlüğü, Erciyes Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi, Feke Anadolu İmam Hatip Lisesi, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi, SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi, Van Erciş Devlet Hastanesi, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
İller: Adana, Ankara, Antalya, Bilecik, Denizli, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Van, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Temizlik ve Kırtasiye Malzemesi Alımı Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Ankara
59 KALEM TEMİZLİK MALZEMESİ EGE ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi İzmir
2023 YILI ENDÜSTRİYEL DETERJAN ALIMI ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
16 KALEM (4 KALEM AVADANLIK YEDEK PARÇA, 1 KALEM TEMİZLİK MALZEMESİ 11 KALEM TIBBİ MALZEME) MALZEME ALIMI Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi Diyarbakır
14 KALEM TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Konya
GENEL SARF DEPO (Z KATLI HAVLU KAĞIT) Erciyes Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Kayseri
Zararlılarla Mücadele Hizmet Alımı ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Denizli Et Kombinası Müdürlüğü Denizli
İLAÇLAMA VE DEZENFEKTE HİZMETİ Feke Anadolu İmam Hatip Lisesi Adana
ODA PARFÜMÜ, KOLONYA, NEMLİ MOB, PİPET Bozüyük Açık Ceza İnfaz Kurumu – BİLECİK Bilecik
1 KALEM HİZMET ALIMI İŞİ(İLAÇLAMA) Van Erciş Devlet Hastanesi Van
(1) KALEM KİMYASAL, (3) KALEM KIRTASİYE, (2) KALEM TEMİZLİK, (1) KALEM GENEL, (2) KALEM TEKNİK MALZEME ALIMI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi Ankara
Başmüdürlüğümüz misafirhane hizmetlerinde kullanılmak üzere temizlik malzemesi alımı DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Antalya Hava Limanı Başmüdürlüğü Antalya
Z HAVLU KAĞIT ALIMI DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Atatürk Hava Limanı Başmüdürlüğü İstanbul

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 29.ARALIK.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527