29 Aralık 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet İhaleleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri sektöründe 28 Aralık 2022 tarihinde 21 farklı kurum tarafından 13 farklı ilde gerçekleşecek 24 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ALTINDAĞ BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, Bitlis Devlet Hastanesi, DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI, DÜZCE KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU, DİYARBAKIR 4 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, DİYARBAKIR ÇOCUK VE GENÇLİK KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, ETLİK Şehir Hastanesi, GAZİOSMANPAŞA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi, KUŞADASI BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI, Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü, Mersin Şehir Hastanesi, ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ, POSTA TELGRAF TEŞKİLATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(PTT) SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI, SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, SİNCAN BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü, VAN YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, Ünye Devlet Hastanesi, İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU)
İller: Ankara, Aydın, Bitlis, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Kahramanmaraş, Mersin, Ordu, Tekirdağ, Van, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Temizlik ve Kırtasiye Malzemesi Alımı Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Ankara
Hastanemiz ve Bağlı Birimlerinde Kullanılmak Üzere Kırtasiye, Basılı Form, Defter ve Etiket Malzemesi Alımı GAZİOSMANPAŞA TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İstanbul
PRİNÇ PLAKET BASIMI Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü Ankara
Baskı SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Tekirdağ
Kalemli Silinebilir Defter ve Kablosuz Şarjlı Masa Lambası Alımı SİNCAN BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü Ankara
OFSET VE DİJİTAL BASKI KAĞIT ÜRÜNLERİ BASIM HİZMETİ ALIMI DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Denizli
2023 YILI BELEDİYEMİZ FAALİYETLERİNİ, ETKİNLİKLERİNİ VE PROJELERİNİ TANITMAK AMACIYLA TOTEM VE PARAPET, BRANDA BASIM VE ASIM HİZMET ALIM İŞİ. ALTINDAĞ BELEDİYESİ Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü Ankara
Kırtasiye Malzemeleri KUŞADASI BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI Aydın
1 KALEM FOTOĞRAF BASKI İŞİ DÜZCE KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU Düzce
29. 445 ADET TEBLİGAT KAŞESİ SATIN ALINACAKTIR rnrn POSTA TELGRAF TEŞKİLATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(PTT) SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI Ankara
10X15 FOTOĞRAF TABI ALIMI VAN YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Van
1 KALEM KIRTASİYE MALZEMESİ ALIMI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi Ankara
10X15 EBATINDA FOTOĞRAF VE VESİKALIK FOTOĞRAF BASKI İŞİ – FOTOĞRAF KAĞIDI DAHİL (FİYATLAR 02/01/2023-31/12/2023 TARİHLERİ ARASI GEÇERLİ OLACAKTIR.) DİYARBAKIR 4 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Diyarbakır
GÖZ KLİNİĞİ TERMAL KAĞIT ALIM İŞİ ETLİK Şehir Hastanesi Ankara
FOTO TAB 10*15 ALIMI (FOTO BASKI HİZMETİ ALIMI) DİYARBAKIR ÇOCUK VE GENÇLİK KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Diyarbakır
BELEDİYEMİZ BİLGİ VE KÜLTÜR EVLERİMİZDE ÖĞRENCİLERE DAĞITILMAK ÜZERE KAHRAMANMARAŞLI ŞAİR,YAZAR VE GENÇ KALEMLERİN YAZI VE ŞİİRLERİNİN YAYINLANDIĞI ALKIŞ DERGİSİNİN OCAK-ŞUBAT (127). SAYISINDAN BASTIRILMASI MAL ALIMI İŞİ ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ Kahramanmaraş
1 KALEM NARKOTİK DEFTERİ ALIMI Ünye Devlet Hastanesi Ordu
2022-31-245 66 KALEM KIRTASİYE MALZEMELESİ ALIMI İŞİ İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) İzmir
SEKRETER DOSYASI-SUNUM KLASÖRÜ ALIMI Bitlis Devlet Hastanesi Bitlis
KUDUZ AŞI KAYIT DEFTERİ ALIMI ETLİK Şehir Hastanesi Ankara
ÇOCUK ACİL MUAYENE VE GÖZLEM FORMU Mersin Şehir Hastanesi Mersin
5 KLM DEFTER BASIM İŞİ ETLİK Şehir Hastanesi Ankara
(1) KALEM KİMYASAL, (3) KALEM KIRTASİYE, (2) KALEM TEMİZLİK, (1) KALEM GENEL, (2) KALEM TEKNİK MALZEME ALIMI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi Ankara
KART YAZICI RİBONU İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 29.ARALIK.2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527