29 Aralık 2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri Devlet İhaleleri

Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri sektöründe 28 Aralık 2022 tarihinde 13 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 13 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş., DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) SATIN ALMA VE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI, Erciyes Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi (Erciyes Üniversitesi BAP ), Erciyes Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi, HARBİYE ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ, Kuzey İç Anadolu Temiz Hava Merkezi Müdürlüğü, TCDD İzmir 3. Bölge Müdürlüğü, Tokat Erbaa Devlet Hastanesi, TÜRASAŞ Satın Alma Daire Başkanlığı, Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( Uludağ Üniversitesi BAP ), VAN YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU)
İller: Ankara, Bursa, Denizli, Kayseri, Tokat, Van, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
2 kalem demirbaş alımı SGA-2022-703 Dr.Öğr.Üyesi Belgin AKSOY Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( Uludağ Üniversitesi BAP ) Bursa
BLUETOOTH OPTİK PORT ALIMI ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Denizli
TCDD 3 BÖLGE MINTIKASINDA HEMZEMİN GEÇİTLERE KORUMA SİSTEMİ,MAKİNİST UYARI SİSTEMİ,KAMERALI İZLEME SİSTEMİ KURULMASI TCDD İzmir 3. Bölge Müdürlüğü İzmir
KUZEY İÇ ANADOLU TEMİZ HAVA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ HAVA KALİTESİ İZLEME İSTASYONLARININ 2023 YILI ARIZA GİDERİM VE ONARIM Kuzey İç Anadolu Temiz Hava Merkezi Müdürlüğü Ankara
Milli Elektrikli Tren Seti İçin 2 Kalem Olay Kaydedici Alımı TÜRASAŞ Satın Alma Daire Başkanlığı Ankara
ELEKTRİK – ELEKTRONİK ATÖLYESİ İHTİYACI İÇİN 8 KALEM ELEKTRONİK MALZEME ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
TEKNİK BAKIM – ELEKTRONİK ATÖLYESİ ( TELEVİZYON KUMANDASI – ADAPTÖR – HDMI KABLO ) Erciyes Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Kayseri
15 ADET 24” LD TELEVİZYON ALIMI VAN YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Van
2022-10-052 5V 3.0 Amper Adaptör Alımı İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) İzmir
1 kalem Mal/Malzeme/Hizmet alımı Erciyes Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi (Erciyes Üniversitesi BAP ) Kayseri
2023 YILI OTOMASYON SİSTEMİNİN PERİYODİK BAKIM YAPILMASI İŞİ Tokat Erbaa Devlet Hastanesi Tokat
SIRAMATİK KUMANDA TERNİNALİ PARÇA ALIMI HARBİYE ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Cep Telefonu Yedek Sarf Malzeme Alımı DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) SATIN ALMA VE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI Ankara

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 29.ARALIK.2022 Elektronik Cihazlar ve Takip – Tanıma Sistemleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527