28 Aralık 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Devlet İhaleleri

Tesis, Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış, Kiralama sektöründe 27 Aralık 2022 tarihinde 10 farklı kurum tarafından 9 farklı ilde gerçekleşecek 11 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Burdur Belediye Başkanlığı, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) İŞLETME DAİRESİ BAŞKANLIĞI, DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, DURSUNBEY MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, DİYARBAKIR YENİŞEHİR Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU, SAFRANBOLU JANDARMA KOMANDO EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI, SAKARYA PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI, İSTANBUL PTT BÖLGE BAŞMÜDÜRLÜĞÜ
İller: Ankara, Balıkesir, Burdur, Diyarbakır, Edirne, Karabük, Sakarya, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Büyükbaş sakatat satış ihalesi yapılacaktır EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU Edirne
Dursunbey Milli Emlak Şefliği’nce 90.224 m² arazi üzerine yenilenebilir enerji tesisi yapılmak üzere irtifak hakkı tesis edilecektir DURSUNBEY MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ Balıkesir
İSTANBUL PTT BÖLGE BAŞMÜDÜRLÜĞÜ ÇAY OCAKLARININ KİRAYA VERİLMESİ İHALESİ İSTANBUL PTT BÖLGE BAŞMÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Sakarya PTT Başmüdürlüğü dahilindeki 816,00 m2 Ambar Arsası üzerinde Ambar Barakasının arka kısmında kalan 300,00 m2 açık alan kısmın kiraya verilmesi SAKARYA PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ Sakarya
Yer Kiralama DİYARBAKIR YENİŞEHİR Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Diyarbakır
Kayseri havalimanı taksi hizmetleri kiralama ihalesi DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) İŞLETME DAİRESİ BAŞKANLIĞI Ankara
Burdur Belediye Başkanlığı 7 adet taşınmazı (Tuvalet, ATM, Gişe, Dükkan vb.) 10 yıllığına kiraya verecek Burdur Belediye Başkanlığı Burdur
12 adet baz istasyon yeri ve 4 adet akıllı kargo dolabı yeri kiraya verilecek DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İzmir
İstanbul Büyükşehir Belediyesi reklam alanı kiralama ihalesi İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI İstanbul
FOTOĞRAHANE İŞLETME İHALESİ SAFRANBOLU JANDARMA KOMANDO EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI Karabük
Yer Kiralama DİYARBAKIR YENİŞEHİR Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Diyarbakır

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 28 ARALIK 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527