28 Aralık 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet İhaleleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri sektöründe 27 Aralık 2022 tarihinde 12 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 12 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: BEYOĞLU BELEDİYESİ KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş (BOTAŞ) Tedarik ve Sözleşmeler Daire Başkanlığı, EDİRNE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Esenyurt Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Foça Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Lüleburgaz Devlet Hastanesi – KIRKLARELİ, Ordu Devlet Hastanesi, SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI, TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü
İller: Ankara, Edirne, Gaziantep, Kırklareli, Ordu, Tekirdağ, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Muhtelif Basılı Malzeme Mal Alımı İşi Esenyurt Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü İstanbul
2023 Yılı Basılı ve Baskılı Malzeme TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Tekirdağ
Kırtasiye ve büro Malzemesi Foça Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İzmir
Açık Hava Görselleri Baskı İmalatı ve İdarece Belirlenecek Yerlere Montajı İşi GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Gaziantep
SİNANPAŞA,HACIAHMET VE HASKÖY MİLLET KÜTÜPHANESİNE KİTAP ALIMI BEYOĞLU BELEDİYESİ KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Fotokopi Makinelerinden Sayfa Başı Çıktı Hizmet BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş (BOTAŞ) Tedarik ve Sözleşmeler Daire Başkanlığı Ankara
10 Aylık Fotokopi Makineleri Yazıcı Faks ve Baskı Cihazları Çıktı Başına Dokümantasyon Hizmet Alımı İhalesi İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul
Muhtelif Cins Ve Sayıda Eğitim Ve Bakım-Onarım Malzemesi Alımı İşi EDİRNE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Edirne
29 KALEM BASILI EVRAK ALIMI Lüleburgaz Devlet Hastanesi – KIRKLARELİ Kırklareli
KOLİ BANT ALIMI İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren Eğitim Merkezi ve Misafirhaneleri, Kuşadası Eğitim Merkezi ve Dinlenme Kampı ile Tabldot Şube Müdürlüğünde kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan 6 (Altı) adet kasa defteri alımı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI Ankara
2023 AJANDA ALIMI Ordu Devlet Hastanesi Ordu

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 28 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527