28 Aralık 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları Devlet İhaleleri

Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları sektöründe 27 Aralık 2022 tarihinde 9 farklı kurum tarafından 7 farklı ilde gerçekleşecek 12 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Özel Kalem (Rektörlük), Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Bilimsel Araştırma Projeleri, Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi, DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, DİCLE ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi, Kilis İl Sağlık Müdürlüğü, SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ HAMİDİYE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ, Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( Uludağ Üniversitesi BAP )
İller: Bursa, Diyarbakır, Düzce, Erzurum, Kilis, Sivas, İstanbul
İhale Listesi
5 Grup Sonuç Karşılığı Puan Usulü Laboratuvar Cihazı Temini Hizmet Alımı İşi Kilis İl Sağlık Müdürlüğü Kilis
22 KALEM LABORATUAR SARF MALZEMESİ Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Hastanesi Diyarbakır
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Diş Hekimliği Fakültesi Laboratuvar Kurulum İşi SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ HAMİDİYE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ İstanbul
(Onay No: 860) 19 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Bilimsel Araştırma Projeleri Sivas
(Onay No: 862) 6 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Bilimsel Araştırma Projeleri Sivas
(Onay No: 863) 15 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Bilimsel Araştırma Projeleri Sivas
4 Kalem Sarf Malzeme Alımı (Kök Kanal Tamir Materyali Aeretör Frezi siyah kuşak geleneksel kimyasal sertleşen cam iyoner siman Flor vernik) DİCLE ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi Diyarbakır
5 KALEM LABORATUVAR SARF MALZEME ALIMI Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bursa
1 Kalem Demirbaş Alımı-TSG-2022-845-Prof.Dr.Kadir YEŞİLBAĞ Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( Uludağ Üniversitesi BAP ) Bursa
buhar otoklav bakım kiti Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bursa
2 kalem Mal/Malzeme alımı (FAI-2022-11387 nolu proje kapsamında A.A.) ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Özel Kalem (Rektörlük) Erzurum
TIBBİ PATOLOJİ ANABİLİM DALI İHTİYACINA 5 KALEM LABORATUVAR MALZEMELERİ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Düzce

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 28 ARALIK 2022 Laboratuvar ve Ölçüm Cihazları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527