28 Aralık 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları Devlet İhaleleri

Klima, HVAC, Soğutma Grupları ve Ekipmanları sektöründe 27 Aralık 2022 tarihinde 8 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 9 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ayvalık Devlet Hastanesi, Hakkari Devlet Hastanesi, Karatay Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, PROF DR SÜLEYMAN YALÇIN ŞEHİR HASTANESİ, SGK ARDAHAN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ, Van Çaldıran Devlet Hastanesi, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Ardahan, Balıkesir, Bursa, Hakkari, Konya, Van, İstanbul, Şanlıurfa
İhale Listesi
17 KALEM PERİYODİK BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALIMI Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bursa
OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİNİN STANDART BAKIM İŞİ (MALZEMELİ) SGK ARDAHAN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ Ardahan
OKSİJEN KONSANTRATÖRLERİNİN TAMİR İŞİ (TÜM ARIZA İÇİN TEK FİYAT VERİLECEKTİR) SGK ARDAHAN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ Ardahan
1 KALEM DEMİRBAŞ MALZEMESİ ALIMI Hakkari Devlet Hastanesi Hakkari
KOMPRESÖR HAVA KURUTUCU CİHAZI TAMİRİ Karatay Ağız Diş Sağlığı Merkezi Konya
SOĞUTMA SİSTEMİNİ BESLEYEN AÇIK VE KAPALI KULELERİN YILLIK PERİYODİK BAKIM ONARIM ANLAŞMASI PROF DR SÜLEYMAN YALÇIN ŞEHİR HASTANESİ İstanbul
Hastane FAN-COİL Ve Klima Sistemleri 1 Yıllık 2 Periyot Bakım Onarım İşi (Parça Hariç) Van Çaldıran Devlet Hastanesi Van
10 KALEM GENEL BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI Ayvalık Devlet Hastanesi Balıkesir
ISITMA-SOĞUTMA KAPALI VE AÇIK DEVRELERİ KULLANIM SUYU YILLIK PERİYODİK BAKIM ONARIM İŞİ (3058) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şanlıurfa

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 28 ARALIK 2022 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527