28 Aralık 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri Devlet İhaleleri

Eğitim, Danışmanlık, Araştırma Hizmetleri sektöründe 27 Aralık 2022 tarihinde 10 farklı kurum tarafından 6 farklı ilde gerçekleşecek 11 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: 51 İNCİ BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ, Bayrampaşa Devlet Hastanesi, Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü – Ankara, DSİ 5. Bölge, Erzurum Orman İşletme Müdürlüğü, GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, KÜÇÜKKUYU KENT HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş., TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TEİAŞ) 20. Bölge Müdürlüğü EDİRNE, TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) Satınalma Daire Başkanlığı, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü
İller: Ankara, Edirne, Erzurum, Hatay, Çanakkale, İstanbul
İhale Listesi
KÜLTÜREL ETKİNLİKLER, ORGANİZASYONLAR, AÇILIŞLAR VE EĞİTİM AMAÇLI KURSLARDA KULLANILMAK ÜZERE EĞİTİM SAATİ HİZMET ALIMI İŞİ GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü İstanbul
Çorum İli Göletleri ve Sulamaları Proje Yapımı 3.Kısım Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü – Ankara, DSİ 5. Bölge Ankara
İş Yeri Hekimliği Hizmeti Alımı TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) Satınalma Daire Başkanlığı Ankara
İş Yeri Hekimi Ve İş Sağlığı Güvenliği Hizmet Alımı İş Erzurum Orman İşletme Müdürlüğü Erzurum
İŞYERİ HEKİMİ VE DİĞER SAĞLIK PERSONELİ TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TEİAŞ) 20. Bölge Müdürlüğü EDİRNE Edirne
KÜÇÜKKUYU KENT HİZMETLERİ SAN.VE TİC.A.Ş NİN BİR YILLIK AVUKATLIK HİZMETİ KÜÇÜKKUYU KENT HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Çanakkale
456 SAAT İŞ YERİ HEKİMİ HİZMET ALIMI 51 İNCİ BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ Hatay
2023 YILI LİSANLI ÇEVRE DANIŞMANLIĞI HİZMAT ALIMI Bayrampaşa Devlet Hastanesi İstanbul
2023 YILI TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIĞI HİZMET ALIMII Bayrampaşa Devlet Hastanesi İstanbul
Danışmanlık ve Destek Hizmet Satın Alımı TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş. Ankara
Microsoft.Net Eğitim Hizmeti Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Ankara

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 28 ARALIK 2022 Eğitim – Danışmanlık – Araştırma Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527