28 Aralık 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları Devlet İhaleleri

Araç, Yedek Parça ve Ekipmanları sektöründe 27 Aralık 2022 tarihinde 8 farklı kurum tarafından 7 farklı ilde gerçekleşecek 13 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ARTVİN İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Dairesi Başkanlığı, Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI, Karaburun Belediyesi Fen İşleri Memurluğu, MEDAŞ MERAM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü, İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş.
İller: Artvin, Eskişehir, Kahramanmaraş, Konya, Sakarya, Sivas, İzmir
İhale Listesi
Kanal Temizleme Araçlarının Yedek Parça Dahil Tamir, Bakım Ve Onarım Hizmetleri Temini Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI Kahramanmaraş
KARABURUN BELEDİYESİ 2023 YILI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ LASTİK ALIMI Karaburun Belediyesi Fen İşleri Memurluğu İzmir
12 adet 4×4 Çift Kabin Kamyonet (Pikap) ve 1 adet Binek Otomobil Hizmet Alımı ARTVİN İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Artvin
ATV SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Sakarya
Kars Araç Bakım Depo Müdürlüğünde Bulunan DE 36000 tipi Lokomotiflerde Kullanılmak Üzere 4 Kalem Filtre Satın Alınması İşi TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü Sivas
Araç alt muhafaza ve hararet müşürü alınacaktır MEDAŞ MERAM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Konya
2015 MODEL 3229 c MERCEDES KAMYONDA KULLANILMAK ÜZERE YEDEK PARÇA ALIMI Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Dairesi Başkanlığı Eskişehir
MT5720 ve MT5729 Raybüslerin Muhtelif Ekipmanlarının Tamir Bakım Hizmeti ( Montaj Dahil ) Satın Alınması İşi TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü Sivas
Sivas Vagon Bakım Atölye Müdürlüğüne Akerman Musluğu Göbek Contası Satın Alınması İşi TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü Sivas
TEMSA OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
TEMSA OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
OTOKAR OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
OTOKAR OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 28 ARALIK 2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527