27 Aralık 2022 Yemek – Catering Hizmetleri Devlet ihaleleri

Yemek, Catering Hizmetleri

Yemek, Catering Hizmetleri sektöründe 26 Aralık 2022 tarihinde 8 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 8 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ALAPLI BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, KÖRFEZ BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü, MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi, ÇANAKKALE BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, İGDAŞ İSTANBUL GAZ DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İller: Ankara, Aydın, Hatay, Kocaeli, Zonguldak, Çanakkale, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hastanesi (01/02/2023-31/01/2024 Tarihleri Arası) 1 Yıllık Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası Hizmeti Alımı İşi MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hatay
Yemek Temini ve Servisi Hizmeti İGDAŞ İSTANBUL GAZ DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İstanbul
2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 4 AYLIK ÖĞRENCİ VE PERSONEL YEMEK HİZMETİ ALIMI Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Aydın
Sıcak Yemek Hazırlanması, Dağıtılması ve Taziye Hizmeti KÖRFEZ BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü Kocaeli
TAZİYE YEMEĞİ ALIMI VE DAĞITIM İŞİ ÇANAKKALE BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Çanakkale
YEMEK TAŞIMA HİZMET ALIMI ALAPLI BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Zonguldak
KONAK İLÇE MEM 2023 YILI OCAK AYI ÖĞLE YEMEĞİ HİZMET ALIMI Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İzmir
(6.000) Öğün Hazır Yemek Hizmeti Alımı HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Ankara

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 27 ARALIK 2022 Yemek – Catering Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527