27 Aralık 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri Devlet ihaleleri

Temizlik, İşçilik ve Personel Hizmetleri

Temizlik, İşçilik ve Personel Hizmetleri sektöründe 26 Aralık 2022 tarihinde 7 farklı kurum tarafından 7 farklı ilde gerçekleşecek 10 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Başkale Devlet Hastanesi, Tuzla Piyade Okulu Komutanlığı – İstanbul, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ankara Makina Fabrikası Müdürlüğü, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yozgat Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Yahyalı Devlet Hastanesi – KAYSERİ, ÇANAKKALE İl Özel İdaresi, İzmir Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı
İller: Ankara, Kayseri, Van, Yozgat, Çanakkale, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
SOSYAL HİZMETLER, TEMİZLİK ve ODACILIK HİZMETLERİ Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yozgat Şeker Fabrikası Müdürlüğü Yozgat
LOKANTA HİZMETLERİ-İŞÇİ YEMEKHANESİ VE ALAKART LOKANTASI İŞLETİLMESİ HİZMETİ Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yozgat Şeker Fabrikası Müdürlüğü Yozgat
BÜRO HİZMETLERİ YARDIMCI İŞÇİLİK HİZMETİ Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yozgat Şeker Fabrikası Müdürlüğü Yozgat
İTFAİYE HİZMETLERİ VE İDARE ŞOFÖRÜ ALIMI Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yozgat Şeker Fabrikası Müdürlüğü Yozgat
FABRİKAMIZ EĞİTİCİ ÖZELLİKLİ NİTELİKLİ TEKNİK PERSONEL Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ankara Makina Fabrikası Müdürlüğü Ankara
Piyade Okulu Kışla Gazino Müdürlüğü Erkek Kuaför Hizmeti Alımı Tuzla Piyade Okulu Komutanlığı – İstanbul İstanbul
Su Depoları Temizlik Hizmeti Yahyalı Devlet Hastanesi – KAYSERİ Kayseri
Ayvacık İlçesine bağlı Köylerin çöplerinin toplanması amacıyla Çöp Toplama Personel Hizmeti Alımı İşi . ÇANAKKALE İl Özel İdaresi Çanakkale
FOÇA SOSYAL TESİSİ PERSONEL ÇALIŞTIRMA HİZMET ALIMI İzmir Foça Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı İzmir
Tehkikeli Atıkların Toplanması, Taşınması , Ara Depolama ve Bertarafı Hizmet Alımı (12 AY) Başkale Devlet Hastanesi Van

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 27 ARALIK 2022 Temizlik – İşçilik ve Personel Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527