27 Aralık 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet ihaleleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri sektöründe 26 Aralık 2022 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 11 farklı ilde gerçekleşecek 14 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ankara Şehir Hastanesi, Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, GAZİEMİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ – İHALE BÜROSU, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, KÖRFEZ BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü, ODUNPAZARI İNŞAAT SAĞLIK TURİZM VE TANITIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, SGK ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ, TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü, TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU BAŞKANLIĞI, Yahyalı Devlet Hastanesi – KAYSERİ, ÇATALCA BELEDİYESİ SOSYAL DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI
İller: Ankara, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Kocaeli, Sivas, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa
İhale Listesi
A4 Fotokopi Kağıdı SGK ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ Ankara
2023 YILI KIRTASİYE MALZEMELERİ ALIMI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay
2023 Yılı Tanıtım Ürünleri Baskılı Materyalleri Tasarım ve Basım Hizmet Alımı KÖRFEZ BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü Kocaeli
Kent Arşivi Kitap Ve Dergi Basımı Hizmet Alım İşi GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Gaziantep
Kırtasiye Malzemesi Alımı İşi ÇATALCA BELEDİYESİ SOSYAL DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Oyuncak ve Kırtasiye Malzemeleri Alım İşi ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI Şanlıurfa
2023 YILI KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN ALINMASI İŞİ GAZİEMİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ – İHALE BÜROSU İzmir
22 Kalem Kırtasiye Malzemesi Alımı TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU BAŞKANLIĞI Ankara
YAKA KARTI MUHAFAZASI Yahyalı Devlet Hastanesi – KAYSERİ Kayseri
ARAÇ BİLGİ KARTI BASIMI ODUNPAZARI İNŞAAT SAĞLIK TURİZM VE TANITIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Eskişehir
11919-Hastane Geneli Kırtasiye Malzemesi alımı Ankara Şehir Hastanesi Ankara
2 KALEM SERTİFİKA VE AFİŞ(50X70CM) ALIMI Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara
Müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen E-Sınav hizmetlerinin gerçekleştirilmesine yönelik iş ve işlemlerinin yürütülmesinde kullanılmak üzere 7 kalem mal alımı Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü Diyarbakır
Tren Ücret Saatlerini Gösterir Afiş Bastırılması İşi TCDD Sivas 4. Bölge Müdürlüğü Sivas

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 27 ARALIK 2022 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527