27 Aralık 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet ihaleleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri sektöründe 26 Aralık 2022 tarihinde 12 farklı kurum tarafından 9 farklı ilde gerçekleşecek 12 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ankara Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Ayvalık Devlet Hastanesi, DÖRTYOL BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, DİYARBAKIR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ETİ HOLDİNG) Satınalma Dairesi Başkanlığı, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İÇMESUYU DAİRESİ BAŞKANLIĞI, NURHAK BELEDİYESİ, PAZAR BELEDİYESİ Zabıta Amirliği, TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Tokat T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu, Çorum İl Sağlık Müdürlüğü
İller: Ankara, Balıkesir, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Tekirdağ, Tokat, Çorum
İhale Listesi
ÇORUM İSM’YE BAĞLI TESİSLER İÇİN 12 AYLIK SIVILAŞTIRILMIŞ OKSİJEN %995 SAFLIK GAZ ALIMI Çorum İl Sağlık Müdürlüğü Çorum
İçmesuyu Tesislerimizde Kullanılmak Üzere Gaz Klor, Sıvı Klor Ve Demir III Klorür Temini Ve Taşınması Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İÇMESUYU DAİRESİ BAŞKANLIĞI Hatay
Sıvılaştırılmış Doğalgaz (LNG) veya Sıkılaştırılmış Doğalgaz (CNG) TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Tekirdağ
113800 Litre Motorin7150 Litre Kurşunsuz 95 3350 Litre LPG ( Otogaz ) PAZAR BELEDİYESİ Zabıta Amirliği Tokat
Akaryakıt ve LPG (Otogaz) Alımı DÖRTYOL BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Hatay
10000 litre kurşunsuz benzin 95 oktan, 100000 litre motorin euro dizel diğer ve 5000 litre otogaz lpg NURHAK BELEDİYESİ Kahramanmaraş
2023 Yılı Sanat Atölyesi Kimyasal Malzeme Alımı İşi GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Gaziantep
300 ADET 45 KG TÜPGAZ (PROPAN) Tokat T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Tokat
1000 ton endüstriyel sodyum klorür alımı ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ETİ HOLDİNG) Satınalma Dairesi Başkanlığı Ankara
Hastanemiz Su Arıtma-Yumuşatma Cihazında kullanılmak üzere su yumuşatma tuzu alım işi Ankara Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ankara
SIVI KLOR ( (SODYUM HİPOKLORİT) ALIMI Ayvalık Devlet Hastanesi Balıkesir
YANGIN SÖNDÜRME CİHAZ DOLUMU DİYARBAKIR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Diyarbakır

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 27 ARALIK 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527