23.12.2022 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri Devlet İhaleleri

Kamu İhaleleri, Doğrudan Teminler, Rakip Analizleri – İhalePro Logo

Yazılım, Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri

Yazılım, Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri sektöründe 22 Aralık 2022 tarihinde 11 farklı kurum tarafından 6 farklı ilde gerçekleşecek 12 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Amasya İl Sağlık Müdürlüğü, Foça Devlet Hastanesi, Gazi Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi ( Gazi Üniversitesi BAP ), HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi, Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü, Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş., İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret A.Ş., İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA MÜDÜRLÜĞÜ, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş. – İZFAŞ
İller: Amasya, Ankara, Iğdır, Ordu, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
GPS Cihazı Alımı İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Logo Ürünleri Entegrasyon Güncelleme Yazılım Geliştirme Bakım ve Destek Hizmet Alımı İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret A.Ş. İstanbul
12 AYLIK HBYS HİZMET ALIMI Pendik Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İstanbul
AMASYA ADSM HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ HİZMET ALIMI 36 AYLIK Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Amasya
2023 yılı boyunca(cumartesi-pazar, bayram ve resmi tatiller dahil,24 saat boyunca)izfaş’a ait tüm fuar, kongre ve organizasyonların, ile ilgili yazılı ve görsel basın ile internet sitelerinde yer alan her türlü haberin takibi için hizmet alımı işi İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş. – İZFAŞ İzmir
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik İşletmesi veri merkezi barındırma hizmeti alacaktır Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. İstanbul
2023 YILI YEDEK PARÇA HARİÇ BİLGİ SİSTEMLERİ PERİYODİK BAKIM-ONARIM HİZMET ALIM İŞİ Foça Devlet Hastanesi İzmir
2 adet Çizim ve 3D Animasyon yapılması ve 1 adet IOS ve ANDROID Uygulama yapılması (Prof.Dr. NURCAN ÇALIŞKAN) Gazi Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi ( Gazi Üniversitesi BAP ) Ankara
NETCAD Proğramı Lisans Güncelleme ve Ek Lisans(176) Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Ordu
1 KALEM HİZMET ALIMI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi Ankara
Müdürlüğümüz Satın Alma Biriminin İhtiyacı Olan E-İhale Yazılım Programı Kiralama Iğdır İl Sağlık Müdürlüğü Iğdır
1 KALEM HİZMET ALIMI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi Ankara

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527