23.12.2022 Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları Devlet İhaleleri

Araç, Yedek Parça ve Ekipmanları

Araç, Yedek Parça ve Ekipmanları sektöründe 22 Aralık 2022 tarihinde 12 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 18 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Adana İl Sağlık Müdürlüğü, DHMİ Ordu Giresun Havalimanı Müdürlüğü, DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ, Erzurum Büyükşehir Belediyesi MALİ HİZMETLER DAİRE BAŞKANLIĞI, MERSİN ÜNİVERSİTESİ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, TÜRASAŞ Sakarya Bölge Müdürlüğü, Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, ÇÜNGÜŞ BELEDİYESİ, İZMİR BANLİYÖ TAŞIMACILIĞI SİSTEMİ TİCARET A.Ş., İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Makine İkmal Şube Müdürlüğü, İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş., İzmir Eshot Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı
İller: Adana, Ankara, Diyarbakır, Erzurum, Mersin, Ordu, Sakarya, İzmir
İhale Listesi
6 ADET D SEGMENT BİNEK ARAÇ SATIN ALINACAKTIR – Genel Müdürlük Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü Ankara
SOLO TİP OTOBÜS ALIMI Erzurum Büyükşehir Belediyesi MALİ HİZMETLER DAİRE BAŞKANLIĞI Erzurum
Muhtelif Ebatlarda Araç Lastiği Alımı Adana İl Sağlık Müdürlüğü Adana
MOBİL MAMOGRAFİ ARACI YARI RÖMORK (DORSE) ALIMI İŞİ DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ Diyarbakır
TABAN AHSAP KAPLAMASI – TABAN KAPLAMA (12 KALEM) TÜRASAŞ Sakarya Bölge Müdürlüğü Sakarya
4X4 ARAÇ ALIMI ÇÜNGÜŞ BELEDİYESİ Diyarbakır
İZBAN A.Ş. TREN KAPI RAMPA MOTOR ONARIM HİZMETİ ALIMI İZMİR BANLİYÖ TAŞIMACILIĞI SİSTEMİ TİCARET A.Ş. İzmir
TEMSA OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
TEMSA OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
OTOKAR OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
OTOKAR OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
OTOKAR OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
OTOKAR OTOBÜS YEDEK PARÇA TEMİNİ İZULAŞ – İzmir Ulaşım Hizmetleri ve Makina Sanayi A.Ş. İzmir
ARFF Araç ve Teçhizatı İçin Muhtelif Malzeme Alımı DHMİ Ordu Giresun Havalimanı Müdürlüğü Ordu
P230075 18316 2016 ve 2020 Model otokar Otobüsler için Revizör Malzemesi Alımı İzmir Eshot Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı İzmir
P230080 18317 Otokar Otobüsler için Ön Ecas Valfi Alımı İzmir Eshot Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı İzmir
Ford Transit Marka Aracın Muayene Sonucunda Eksikliklerin Giderilmesi İçin Bakım İşi. MERSİN ÜNİVERSİTESİ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mersin
OTOMOTİV ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNÜN 29-1/484 TEKLİF NUMARALI İVECO EURO CARGO MARKA ARACIN BAKIM ONARIM HİZMETİ ALIMI İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Makine İkmal Şube Müdürlüğü İzmir

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak Araç – Yedek Parça ve Ekipmanları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527