22.12.2022 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri DEVLET İHALELERİ

Kamu İhaleleri, Doğrudan Teminler, Rakip Analizleri – İhalePro Logo

Temizlik Malzemeleri, Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri

Temizlik Malzemeleri, Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri sektöründe 21 Aralık 2022 tarihinde 13 farklı kurum tarafından 10 farklı ilde gerçekleşecek 14 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: BAYAT ORTAOKULU, Bayat İlkokulu, DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) İstanbul Bölge Müdürlüğü, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, KARABÜK BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, KARABÜK Yenice Devlet Hastanesi, MANAVGAT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Mersin Askeri Gazino Müdürlüğü, NEVŞEHİR BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü, SULTANBEYLİ BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, SİVEREK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) Malya Tarım İşletmesi Müdürlüğü, Çermik Fen Lisesi
İller: Ankara, Antalya, Diyarbakır, Karabük, Kocaeli, Kırşehir, Mersin, Nevşehir, İstanbul, Şanlıurfa
İhale Listesi
İLAÇLAMA VE DEZENFEKSİYON(10 AY İÇİN) SİVEREK AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Şanlıurfa
VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KISIMLARINCA KULLANILMAK ÜZERE MAL KARABÜK BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Karabük
1-ET VE ET ÜRÜNLERİ, 2-GIDA MALZEMESİ, 3-TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI (3 Kısım) MANAVGAT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Antalya
Temizlik İşleri Faaliyetlerinde Kullanılmak Üzere Mal ve Malzeme SULTANBEYLİ BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
2023 YILI BİYOSİDAL VE BİTKİ KORUMA ÜRÜN ALIMI NEVŞEHİR BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Müdürlüğü Nevşehir
Kara Kuvvetleri Komutanlığı 1’inci Ordu Komutanlığı Harbiye Orduevi Müdürlüğü Muhtelif Temizlik Malzemeleri DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) İstanbul Bölge Müdürlüğü Kocaeli
Temizlik Malzemesi (Bantlı -Yapışkanlı-Şeffaf Jelatin Poşet)Alımı Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara
ZİRAİ MÜCADELE İLACI ALIM İHALESİ YAPILACAKTIR. TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) Malya Tarım İşletmesi Müdürlüğü Kırşehir
ÇERMİK FEN LİSESİ PANSİYONLARINA TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI Çermik Fen Lisesi Diyarbakır
Hastane İlaçlama Hizmeti Alımı KARABÜK Yenice Devlet Hastanesi Karabük
ortaokul çamaşır suyu alımı BAYAT ORTAOKULU Diyarbakır
ilkokul çamaşır suyu alımı Bayat İlkokulu Diyarbakır
DMO İstanbul Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Kara Kuvvetleri Komutanlığı 1’inci Ordu Komutanlığı Harbiye Orduevi Müdürlüğü İhtiyacı DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) İstanbul Bölge Müdürlüğü İstanbul
İLAÇLAMA HİZMETİ ALIMI Mersin Askeri Gazino Müdürlüğü Mersin

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527