22.12.2022 Nakliye – Lojistik Hizmetleri DEVLET İHALELERİ

Kamu İhaleleri, Doğrudan Teminler, Rakip Analizleri – İhalePro Logo

Nakliye, Lojistik Hizmetleri

Nakliye, Lojistik Hizmetleri sektöründe 21 Aralık 2022 tarihinde 6 farklı kurum tarafından 6 farklı ilde gerçekleşecek 6 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı, BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Bursa Yenişehir Hava Alanı Müdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) SATIN ALMA VE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI, Giresun Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, MURATPAŞA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
İller: Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Bursa, Giresun, İzmir
İhale Listesi
Giresun İlçeleri Köyleri (Merkez, Bulancak, Dereli, Eynesil-Görele, Piraziz, Keşap ve Tirebolu) Evsel Atıklarının Aktarma İstasyonlarına Nakli, Aktarma İstasyonlarından Çavuşlu Katı Atık Ayrıştırma Tesisine Nakli Hizmet Alımı Giresun Özel İdaresi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Giresun
2023 YILI BİTÜM NAKLİ İŞİ MURATPAŞA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Antalya
Tekstil ve giysi atıklarının kaynağında ayrı toplanması ve değerlendirilmesi hakkı 1 yıllığına kiraya verilecektir BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI İzmir
Ateş-8 Aracının Nakliyesi DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Bursa Yenişehir Hava Alanı Müdürlüğü Bursa
Atık toplama ve depolama işi ihale edilecek Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı Afyonkarahisar
Çanakkale Havalimanı Müdürlüğünden Rize-Artvin Havalimanı Müdürlüğüne Araç Ve Malzeme Taşıma-Nakliyesi İşi (İstekliler yetki belgelerinin aslını veya noter tasdikli suretini teklif ekinde idareye sunacaktır.) DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) SATIN ALMA VE İKMAL DAİRESİ BAŞKANLIĞI Ankara

Nakliye – Lojistik Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, Nakliye – Lojistik Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun Nakliye – Lojistik Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, Nakliye – Lojistik Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

Nakliye – Lojistik Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

Nakliye – Lojistik Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

Nakliye – Lojistik Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

Nakliye – Lojistik Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

Nakliye – Lojistik Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     Nakliye – Lojistik Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için Nakliye – Lojistik Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, Nakliye – Lojistik Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, Nakliye – Lojistik Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

Nakliye – Lojistik Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     Nakliye – Lojistik Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, Nakliye – Lojistik Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için Nakliye – Lojistik Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda Nakliye – Lojistik Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, Nakliye – Lojistik Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

Nakliye – Lojistik Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

Nakliye – Lojistik Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, Nakliye – Lojistik Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, Nakliye – Lojistik Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, Nakliye – Lojistik Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak Nakliye – Lojistik Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527