21 Aralık 2022 Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Devlet İhaleleri

Tesis, Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış, Kiralama

Tesis, Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış, Kiralama sektöründe 20 Aralık 2022 tarihinde 9 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 9 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKANLIĞI, BİTLİS İl Özel İdaresi, Düzce Belediye Başkanlığı, ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Denizli Et Kombinası Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı, Kütahya Yoncalı Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi, SOMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI, TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI – TOKİ, İZMİR Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü
İller: Ankara, Bitlis, Denizli, Düzce, Kütahya, Manisa, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Ambalaj atıklarının toplanması ve satış ihalesi SOMA BELEDİYE BAŞKANLIĞI Manisa
İzmir Aliağa’da 282.566 m² tarlanın irtifak hakkı verilecektir İZMİR Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü İzmir
Baz istasyonları kiraya verilecek Düzce Belediye Başkanlığı Düzce
Hurda karşılığı bina yıkım işleri yaptırılacaktır ACIPAYAM BELEDİYE BAŞKANLIĞI Denizli
Dökme karışık (kağıt, karton, plastik, naylon, cam ve metal) ambalaj atıkları ihale ile satılacaktır Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı İstanbul
TOKİ Kuşadası Türkmen’de 15 konut ve ticaret arsası satacak TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI – TOKİ Ankara
BİTLİS İL ÖZEL İDARESİ TAŞINMAZ SATIŞ İHALESİ İLANI BİTLİS İl Özel İdaresi Bitlis
2023 Yılı Elektrik Yüksek Gerilim Tesisleri İşletme Sorumluluğu Hizmet Alımı ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Denizli Et Kombinası Müdürlüğü Denizli
2023 YILI ELEKTRİK YÜKSEK GERİLİM TESİSLERİ İŞLETME SORUMLULUĞU HİZMET ALIMI Kütahya Yoncalı Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi Kütahya

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : ihalepro.com

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : https://app.ihalepro.com/uye-girisi/  

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : https://app.ihalepro.com/ekap  

İhale ilanı yayınlanan gazeteler: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları bilgi gazetelerinde veya yayın organlarında bu bilgileri yayınlar. Bu gazeteler ve yayın organlarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Modern zamanlarlar artık gazetelere ihtiyaç kalmadı, tek tek ihale aramak yerine en detaylı ihale bulmak için : https://app.ihalepro.com/ihale-teknolojileri-as/  

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 21.12.2022 tarihli Tesis – Kantin İşletme ve Gayrimenkul Satış – Kiralama  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da https://app.ihalepro.com/ihalepro/yuklenici-merkezi/  adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz