21 Aralık 2022 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet İhaleleri

#14 – Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri sektöründe 20 Aralık 2022 tarihinde 15 farklı kurum tarafından 12 farklı ilde gerçekleşecek 16 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ankara 4. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Ankara Üniversitesi Satın Alma Birimi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü, Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü, Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, EGE ET MAMÜLLERİ YEM VE YAĞ SANAYİ TİCARET A.Ş., GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Harran Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, Korkuteli Devlet Hastanesi, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( BAP ), Zonguldak İl Özel İdaresi Yol Ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, ÇORUM BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu
İller: Ankara, Antalya, Aydın, Ağrı, Kocaeli, Nevşehir, Tokat, Van, Zonguldak, Çorum, İzmir, Şanlıurfa
İhale Listesi
2023 Yılı 4 Kalem Tıbbi Gaz Alımı Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara
200000 Sm3 Ürgüp Kız Öğrenci Yurdu CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) Mal Alım İşi Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Nevşehir
İdaremiz Kdz Ereğli ve Çaycuma Bakımevlerinde Kurulu Asfalt Plentlerinde Kullanılmak Üzere 500000,00-SM3 LNG (Sıvılaştırılmış Doğalgaz) Satın Alınması İşi Zonguldak İl Özel İdaresi Yol Ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Zonguldak
2023 YILI (10 AYLIK) 5 KALEM MEDİKAL GAZ ALIMI İHALESİ Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ankara
AĞRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNİN İHTİYACINA BİNAEN LİKİD OKSİJEN GAZI ALIMI İŞİ Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Ağrı
Sıkıştırılmış Doğalgaz (CNG) Alımı ÇORUM BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Çorum
5 KALEM TIBBİ GAZ Korkuteli Devlet Hastanesi Antalya
Medikal Gaz Tüpleri Alımı Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Kocaeli
3 Kalem (3 Kısım) Muhtelif Gaz Alımı Ankara 4. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Ankara
SIVI KLOR TEKLIF 2022 GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Tokat
KOSTİK ALIM İŞİ EGE ET MAMÜLLERİ YEM VE YAĞ SANAYİ TİCARET A.Ş. Aydın
1 kalem Mal/Malzeme/Hizmet alımı Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( BAP ) Van
(Onay No: 11774) 5 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı Harran Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Şanlıurfa
MANDIRA İŞ KOLU İHTİYACI İÇİN ALKALİ CİP TEMİZLEME MADDESİ ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
LABORATUVAR GAZLARI ALIMI. Ankara Üniversitesi Satın Alma Birimi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü Ankara
MANDIRA İŞ KOLU İHTİYACI İÇİN ASİDİK CİP TEMİZLEME MADDESİ ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : ihalepro.com

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : https://app.ihalepro.com/uye-girisi/  

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : https://app.ihalepro.com/ekap  

İhale ilanı yayınlanan gazeteler: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları bilgi gazetelerinde veya yayın organlarında bu bilgileri yayınlar. Bu gazeteler ve yayın organlarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Modern zamanlarlar artık gazetelere ihtiyaç kalmadı, tek tek ihale aramak yerine en detaylı ihale bulmak için : https://app.ihalepro.com/ihale-teknolojileri-as/  

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 21.12.2022 tarihli Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da https://app.ihalepro.com/ihalepro/yuklenici-merkezi/  adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz