21 Aralık 2022 Gıda Ürünleri Devlet İhaleleri

Gıda Ürünleri

Gıda Ürünleri sektöründe 20 Aralık 2022 tarihinde 33 farklı kurum tarafından 24 farklı ilde gerçekleşecek 43 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI, AKŞEHİR KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü, BALIKESİR Bandırma Açık Ceza İnfaz Kurumu, Bandırma Açık Cezaevi Müdürlüğü, Bozüyük Açık Ceza İnfaz Kurumu – BİLECİK, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Çanakkale Hava Alanı Müdürlüğü, EGE ET MAMÜLLERİ YEM VE YAĞ SANAYİ TİCARET A.Ş., Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi, Espiye L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu, Gemlik Askeri Veteriner Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanlığı – BURSA, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, HAMİDİYE KAYNAK SULA RI SAN.TURİZM VE TİC .A.Ş., KAFKAS ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, KESKİN AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı, MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, MENEMEN R TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU – İZMİR, MESUDE EROL MEMİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, Muğla E Tipi Cezaevi Müdürlüğü, NARLIDERE ASKERİ GAZİNO KOMUTANLIĞI, SAKARYA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, Tekirdağ 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Van M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, ÇORUM BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Çermik Fen Lisesi, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., İZMİR BANLİYÖ TAŞIMACILIĞI SİSTEMİ TİCARET A.Ş., İstanbul Üniversitesi Sosyal Tesisleri, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü, ŞANLIURFA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ
İller: Adana, Ankara, Antalya, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Giresun, Kars, Kayseri, Konya, Kırıkkale, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Van, Çanakkale, Çorum, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa
İhale Listesi
10 KALEM SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ALIMI ŞANLIURFA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ Şanlıurfa
490000 Kg Pres Yaş Maya Mal Alımı ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞI Adana
Özel Harekat Şube Müdürlüğü Personeline Sabah, Öğlen ve Akşam kumanyası İzmir İl Emniyet Müdürlüğü İzmir
SEBZE VE MEYVE Muğla E Tipi Cezaevi Müdürlüğü Muğla
HAZIR KUMANYA ALIMI Ardahan İl Emniyet Müdürlüğü Ardahan
ÖZEL AMAÇLI EKMEKLİK UN ALIMI KESKİN AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Kırıkkale
Doğu Marmara Bölgesi Fason Su Dolum HAMİDİYE KAYNAK SULA RI SAN.TURİZM VE TİC .A.Ş. İstanbul
2023 YILI (1. DÖNEM) MEYVE VE SEBZE ALIMI ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Günlük Tüketim Malzemesi KAFKAS ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kars
Kırmızı Et Alımı ÇORUM BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Çorum
Unlu Mamuller Alımı ÇORUM BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Çorum
YUMURTA Gemlik Askeri Veteriner Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanlığı – BURSA Bursa
KARKAS DANA ET Espiye L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Giresun
Yoğurt Yumurta Peynir Alımı AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
KURU BAKLİYAT ALIM İŞİ EGE ET MAMÜLLERİ YEM VE YAĞ SANAYİ TİCARET A.Ş. Aydın
TON BALIĞI ALIMI Bandırma Açık Cezaevi Müdürlüğü Balıkesir
Et Döner, Hindi Üst But ve Hindi Göğüs Alımı AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
1000 Kilogram Dondurulmuş Uskumru Fileto (Kemiksiz Balık %10 Glazeli) AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
12000 Adet 100 gr lık Sütlü Tatlı (disposable vakumlu paketler halinde) Alımı AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
KANTİNDE SATILMAK ÜZERE SEBZE VE MEYVE ALIMI Van M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Van
YOĞURT ALIMI 1 KISIM 2 KALEM Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı Kayseri
43000 Adet 200 grlık Ekmek Alımı AKŞEHİR KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
300 gr EKMEK ALIMI SAKARYA 1 NOLU L TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Sakarya
5 Kalem Tavuk- Tavuk Ürünleri Alımı AKŞEHİR KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
BİSKÜVİ ALIMI BALIKESİR Bandırma Açık Ceza İnfaz Kurumu Balıkesir
ÇERMİK FEN LİSESİ PANSİYONUNA DANA KEMİKSİZ KIRMIZI ET ALIMI Çermik Fen Lisesi Diyarbakır
(480) Kilogram Hindi Eti Alımı HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Ankara
MUHTELİF GIDA ALIM İŞİ EGE ET MAMÜLLERİ YEM VE YAĞ SANAYİ TİCARET A.Ş. Aydın
ET DÖNER ALIMI Tekirdağ 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Tekirdağ
Baklava, Kadayıf, Simit ve Poğaça Alımı AKŞEHİR KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
Piknik Grubu, Meyve Suyu ve Süt Alımı (200 ml lik) AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
Piliç alımı MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İstanbul
RUŞEYM ALIMI İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
MANAV MALZEMESİ ALIM İŞİ EGE ET MAMÜLLERİ YEM VE YAĞ SANAYİ TİCARET A.Ş. Aydın
21 Kalem Yaş Sebze ve Meyva Alımı AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Konya
DANA KUŞBAŞI ET ALIMI MENEMEN R TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU – İZMİR İzmir
1 KALEM YİYECEK ALIMI Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi Edirne
Muhtelif Çay Şeker Sıcak İçecek Malzemeleri Mal Alımı İZMİR BANLİYÖ TAŞIMACILIĞI SİSTEMİ TİCARET A.Ş. İzmir
4 KALEM MUHTELİF İÇECEK ALIMI İstanbul Üniversitesi Sosyal Tesisleri İstanbul
2023 Yılı Damacana Su Alımı DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Çanakkale Hava Alanı Müdürlüğü Çanakkale
0,5 Su (Erikli, Damla yada Saka) Bozüyük Açık Ceza İnfaz Kurumu – BİLECİK Bilecik
PANSİYON GIDA ALIMI MESUDE EROL MEMİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Antalya
DONDURULMUŞ VE UNLU MAMUL ALIMI NARLIDERE ASKERİ GAZİNO KOMUTANLIĞI İzmir

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : ihalepro.com

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : https://app.ihalepro.com/uye-girisi/  

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : https://app.ihalepro.com/ekap  

İhale ilanı yayınlanan gazeteler: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları bilgi gazetelerinde veya yayın organlarında bu bilgileri yayınlar. Bu gazeteler ve yayın organlarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Modern zamanlarlar artık gazetelere ihtiyaç kalmadı, tek tek ihale aramak yerine en detaylı ihale bulmak için : https://app.ihalepro.com/ihale-teknolojileri-as/  

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 21.12.2022 tarihli Gıda Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da https://app.ihalepro.com/ihalepro/yuklenici-merkezi/  adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz