21 Aralık 2022 Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri Devlet İhaleleri

#31 – Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri

Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri sektöründe 20 Aralık 2022 tarihinde 11 farklı kurum tarafından 9 farklı ilde gerçekleşecek 13 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SAĞLIK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Muğla Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürlüğü, Giresun İl Sağlık Müdürlüğü, HARBİYE ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ, Harran Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri, Kütahya Yoncalı Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi, Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ, ÇANKAYA BELEDİYESİ Mali HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU)
İller: Ankara, Giresun, Kütahya, Muğla, Ordu, Osmaniye, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa
İhale Listesi
66 KALEM SES SAHNE VE IŞIK SİSTEMLERİ ÇANKAYA BELEDİYESİ Mali HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ Ankara
KORREKTÖR ALIMI HARBİYE ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
EKS Sayaç Alımı(167) Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Ordu
Ameliyathane kontrol paneli ve otomasyon monitörü satın alınacaktır BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SAĞLIK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İstanbul
(Onay No: 11773) 1 Kalem Menkul Mal, Gayrimaddi Hak Alım, Bakım ve Onarım Giderleri Harran Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Şanlıurfa
Klinik oto akustik emisyon cihaz alınacaktır BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ SAĞLIK EĞİTİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İstanbul
YATİŞKİN DİJİTAL BASKÜL Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Osmaniye
2022-41-143 OTOMATİK KAYAR KAPI VE OTOMATİK ARAÇ BARİYERİ BAKIM-ONARIM İŞLEMLERİ İŞİ İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) İzmir
2022-54-180 2 KALEM KUYU DEPO OTOMASYON SİSTEMİ ALIMI İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) İzmir
Monitoring(Görüntüleme) Cihazı Temini TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ Ankara
Elektrojen Grupları 2023 Yılı Bakım Onarım Anlaşması DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Muğla Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürlüğü Muğla
2023 Yılı Araç Takip Sistemi Hizmeti Alımı Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Giresun
120 BUTON 6 PANOLU KABLOLU HEMŞİRE ÇAĞRI SİSTEMİNİN 2023 YILI İİN (YILDA İKİ KEZ) BAKIMININ YAPILMASI Kütahya Yoncalı Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi Kütahya

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : ihalepro.com

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : https://app.ihalepro.com/uye-girisi/  

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : https://app.ihalepro.com/ekap  

İhale ilanı yayınlanan gazeteler: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları bilgi gazetelerinde veya yayın organlarında bu bilgileri yayınlar. Bu gazeteler ve yayın organlarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Modern zamanlarlar artık gazetelere ihtiyaç kalmadı, tek tek ihale aramak yerine en detaylı ihale bulmak için : https://app.ihalepro.com/ihale-teknolojileri-as/  

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 21.12.2022 tarihli Elektronik Cihazlar ve Takip-Tanıma Sistemleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da https://app.ihalepro.com/ihalepro/yuklenici-merkezi/  adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz