21 Aralık 2022 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Devlet İhaleleri

#30 – Bilgisayar, Büro Makineleri ve Parçaları

Bilgisayar, Büro Makineleri ve Parçaları sektöründe 20 Aralık 2022 tarihinde 17 farklı kurum tarafından 12 farklı ilde gerçekleşecek 17 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ALAPLI BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, Adana Çukurova Devlet Hastanesi, Ankara 4. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) İstanbul Bölge Müdürlüğü, Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü, Gazi Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi ( Gazi Üniversitesi BAP ), KOÇ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ, Köyceğiz Anadolu Lisesi, Kütahya Yoncalı Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi, MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, MERSİN ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, SAMSUN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ, İzmir Eshot Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Adana, Ankara, Diyarbakır, Gaziantep, Kocaeli, Kütahya, Mersin, Muğla, Samsun, Zonguldak, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Mersin Büyükşehir Belediyesi hizmet binalarının sistemlerinin taşınma işlemi ile mevcut sistemlerin yeni hizmet binalarına taşınması, yeni hizmet birimlerine yeni sistem kurulması ve diğer teknik hizmet alımı işi MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Mersin
Müdürlüğümüze Bağlı SBÜ Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştrıma Hastanesine ait 12 ay süreli çıktı karşılığı yazıcı kiralama hizmet alımı işi Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü Diyarbakır
7 (Yedi) Kalem 3 D Yazıcı İçin Malzeme Alımı Ankara 4. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Ankara
Fotokopi Makinesi Bakım Onarım MERSİN ÜNİVERSİTESİ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Mersin
P230079 18320 Yazıcı Tarayıcı Sistemleri Bakım Hizmeti Alımı İzmir Eshot Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı İzmir
TK-4635 SUNUCU VE BİLGİSAYAR MAL ALIMI İHALESİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İstanbul
Bilgisayar Monitörü ALAPLI BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Zonguldak
DRUM ÜNİTESİ VE BARKOD ETİKETİ(40*80 MM ) ALIMI SAMSUN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ Samsun
Monitoring(Görüntüleme) Cihazı Temini TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ Ankara
DMO İstanbul Bölge Müdürlüğü Tarafından TC Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İhtiyacı “1 Adet Baskı Makinası” Satın Alınacaktır DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) İstanbul Bölge Müdürlüğü Kocaeli
1 adet 3D yazıcı ve 3 kalem muh.sarf malz.Alımı (Prof.Dr. SALİH YAZICIOĞLU) Gazi Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Birimi ( Gazi Üniversitesi BAP ) Ankara
4 KALEM TONER ALIMI Kütahya Yoncalı Fizik ve Rehabilitasyon Hastanesi Kütahya
Toner Alımı Adana Çukurova Devlet Hastanesi Adana
ANAKART VE IŞLEMCI İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İzmir
Müdürlüğümüz şubelerin ihtiyacında kullanılmak üzere 1 kalem mal alımı Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü Diyarbakır
Müdürlüğümüzün İhtiyacında Kullanılmak üzere Toner Alımı. Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Gaziantep
Kırtasiye Malzemesi (Toner) Alımı Köyceğiz Anadolu Lisesi Muğla

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : ihalepro.com

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : https://app.ihalepro.com/uye-girisi/  

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : https://app.ihalepro.com/ekap  

İhale ilanı yayınlanan gazeteler: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları bilgi gazetelerinde veya yayın organlarında bu bilgileri yayınlar. Bu gazeteler ve yayın organlarına göz atılarak, 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Modern zamanlarlar artık gazetelere ihtiyaç kalmadı, tek tek ihale aramak yerine en detaylı ihale bulmak için : https://app.ihalepro.com/ihale-teknolojileri-as/  

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 21.12.2022 tarihli Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da https://app.ihalepro.com/ihalepro/yuklenici-merkezi/  adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz