12 Ocak 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri Devlet İhaleleri

Yazılım, Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri

Yazılım, Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri sektöründe 11 Ocak 2023 tarihinde 11 farklı kurum tarafından 9 farklı ilde gerçekleşecek 11 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü, Devlet Su İşleri 23. Bölge Müdürlüğü – Kastamonu, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi, GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ İNOVASYON VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Havran Devlet Hastanesi, MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI, SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Servergazi Devlet Hastanesi, Sultan 2. Abdulhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Spor Etkinlikleri ve İşletmeciliği Ticaret A.Ş.
İller: Aksaray, Ankara, Balıkesir, Denizli, Erzurum, Hatay, Kastamonu, Muğla, İstanbul
İhale Listesi
SBYS Hizmet Alımı Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Aksaray
KULLANICI,SUNUCU VE SALDIRI TESPİT ANALİZ SİSTEMİ LİSANS GÜNCELLEMESİ ALIM İŞİ GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ İNOVASYON VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Bakanlık Merkez Yerleşkesi Ve Ek Hizmet Binası İnternet-Kablosuz Ağ Hizmet Alımı SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü Ankara
2023 YILI 10 AYLIK HBYS(HASTANE BILGI YÖNETIM SISTEMI) HİZMETİ ALIMI Sultan 2. Abdulhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul
Osman Hamdi Bey ile 19 uncu Yüzyıla Dijital Yolculuk Projesi MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Muğla
2023 YILI AKADEMİ YAZILIM GELİŞTİRME VE BAKIM HİZMETİ ALIMI İŞİ İstanbul Spor Etkinlikleri ve İşletmeciliği Ticaret A.Ş. İstanbul
SİM KART VE SUNUCU HİZMETİ (134 adet) Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Erzurum
İLAÇ BİLGİ KAYNAĞI YAZILIMI HİZMET ALIMI Servergazi Devlet Hastanesi Denizli
2023 YILI KAREL MARKA TLEFON SANTRALİ PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI Havran Devlet Hastanesi Balıkesir
4 Adet Santral Yıllık Bakım Hizmeti(ÜÇ AYDA BİR PERİYODİK BAKIMLI) Devlet Su İşleri 23. Bölge Müdürlüğü – Kastamonu Kastamonu
E-HAKEDİŞ PROGRAMI GÜNCELLEME HİZMETİ ALIMI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 12 OCAK 2023 Yazılım – Bilişim Ürünleri ve Bilgisayar Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527