12 Ocak 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler Devlet İhaleleri

Sağlık Hizmetleri, Veterinerlik, Sosyal Hizmetler

Sağlık Hizmetleri, Veterinerlik, Sosyal Hizmetler sektöründe 11 Ocak 2023 tarihinde 13 farklı kurum tarafından 12 farklı ilde gerçekleşecek 13 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Adana Çukurova Devlet Hastanesi, Atatürk Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( Atatürk Üniversitesi BAP ), Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü, Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü, Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa İznik Devlet Hastanesi, DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi, Kınık Devlet Hastanesi, SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Hastanesi, Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü, ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNASYON BİRİMİ – BAP, İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ( Göğüs Hastalıkları Hastanesi )
İller: Adana, Ağrı, Balıkesir, Bursa, Düzce, Erzurum, Gaziantep, Konya, Zonguldak, Çankırı, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
33 AYLIK DEĞİŞKEN AÇILI, ÇİFT DEDEKTÖRLÜ SPECT GAMA KAMERA SİSTEMİVE TÜM VÜCUT ENTEGRE POZİTRON EMİSYON TOMOGRAFİ/ÇOKLU KESİT BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ (PET/CT) SİSTEMİ HİZMET ALIMI İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ( Göğüs Hastalıkları Hastanesi ) İzmir
DİŞ PROTEZ HİZMET ALIMI Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü Zonguldak
HALK SAĞLIĞI LABORATUVARI 24 AYLIK SONUÇ KARŞILIĞI LABORATUVAR HİZMET ALIMI Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Balıkesir
MANYETİK REZONANS (MR) GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Gaziantep
2023 YILI İÇİN 12 AYLIK DİŞ PROTEZ HİZMET ALIMI Kınık Devlet Hastanesi İzmir
(Onay No: 1) 1 Kalem Hizmet Alımı ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNASYON BİRİMİ – BAP Çankırı
1 kalem Mal/Malzeme/Hizmet alımı Atatürk Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi ( Atatürk Üniversitesi BAP ) Erzurum
BİLEK DOZİMETRE HİZMET ALIMI Adana Çukurova Devlet Hastanesi Adana
Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İçin 2023 Yılı Tıbbi Atık Bertaraf Hizmeti Alımı Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İstanbul
ACİL BT RAPORLAMA HİZMET ALIMI Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Ağrı
BİYOMEDİKAL METROLOJİ HİZMETİ ALIMI Bursa İznik Devlet Hastanesi Bursa
TIBBİ FARMAKOLOJİ ANABİLİM DALI İHTİYACINA BİNAEN 200.000 SUT PUANI KARŞILIĞI HİZMET ALIMI (TÜM HİZMET ALIMLARI) ALIMI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Düzce
BİYOKİMYA İÇİN 2 KALEM HİZMET ALIMI SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi Hastanesi Konya

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 12 OCAK 2023 Sağlık Hizmetleri – Veterinerlik – Sosyal Hizmetler  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527