12 Ocak 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları Devlet İhaleleri

Konfeksiyon, Tekstil, İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları

Konfeksiyon, Tekstil, İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları sektöründe 11 Ocak 2023 tarihinde 17 farklı kurum tarafından 14 farklı ilde gerçekleşecek 21 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: AYBEL İNŞAAT ORGANİZASYON SPOR HİZMETLERİ TEMİZLİK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Batman İl Sağlık Müdürlüğü, DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) Elazığ Bölge Müdürlüğü, EREĞLİ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU – KONYA, Edirne Sultan I. Murat Devlet Hastanesi, Edirne İl Sağlık Müdürlüğü, Erciyes Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Dairesi Başkanlığı, MUŞ SULTAN ALPARSLAN HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, TÜRKOĞLU AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ, VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., İstanbul Tersanesi Komutanlığı, Şanlıurfa 2 nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Aydın, Balıkesir, Batman, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Muş, Samsun, Van, İstanbul, Şanlıurfa
İhale Listesi
Folklor Kıyafeti Mal Alım İşi VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Van
Giyim Malzemeleri DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) Elazığ Bölge Müdürlüğü Elazığ
terzi atölyesine biye kumaş alımı TÜRKOĞLU AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ Kahramanmaraş
Kıyafet Alımı Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Edirne
EVDE SAĞLIK BİRİMİNE KIYAFET ALIMI-27906 Edirne Sultan I. Murat Devlet Hastanesi Edirne
terzi atölyesine fermuar alımı TÜRKOĞLU AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ Kahramanmaraş
EV İDARESİ ( NEVRESİM TAKIMI – ALPAKA KUMAŞ ALIMI LACİVERT) Erciyes Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Kayseri
57 TEL DÜZ NEVRESİM KUMAŞ ALIMI Şanlıurfa 2 nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Şanlıurfa
KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM MALZEMESİ ALIMI Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Satınalma Dairesi Başkanlığı Eskişehir
İŞÇİ PERSONEL İÇİN 10 KALEM KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM MALZEMESİ MAL ALIMI İstanbul Tersanesi Komutanlığı İstanbul
HAVLU KUMAŞ ALIMI Şanlıurfa 2 nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Şanlıurfa
57 TEL DESENLİ NEVRESİM KUMAŞ (2,40CM) ALIMI Şanlıurfa 2 nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Şanlıurfa
TERMAL MEST ALIMI EREĞLİ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU – KONYA Konya
REFAKATÇİ KOLTUĞU DÖŞEMEDEĞİŞİMİ VE BAKI ONARIMI (405) (Alımın teklif süresi dolduğundan ve teknik şartnamesi değiştiğinden dolayı yeniden yayımlanmıştır.) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şanlıurfa
ISLAK ZEMİN UYARI LEVHASI Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Balıkesir
İŞ ELBİSESİ ALIMI İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
İŞ AYAKKABISI ALIMI İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
SİYAH ELDİVEN VE SİYAH MASKE ALIMI AYBEL İNŞAAT ORGANİZASYON SPOR HİZMETLERİ TEMİZLİK GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Aydın
Müdürlüğümüz Toplum Sağlığı Merkezine bağlı Sıtma Savaş Birimine İlaçlama Çalışması İçin (5) Kalem Giyim Alımı Batman İl Sağlık Müdürlüğü Batman
7 KALEM 546 ADET YANGIN TÜPÜ BAKIM ONARIM HİZMETİ ALIMI Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samsun
ARFF Personellerince kullanılmak üzere temiz hava solunum maskesi alım işi MUŞ SULTAN ALPARSLAN HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ Muş

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 12 OCAK 2023 Konfeksiyon – Tekstil – İş Güvenliği Malzeme ve Ekipmanları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527