12 Ocak 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet İhaleleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri sektöründe 11 Ocak 2023 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 11 farklı ilde gerçekleşecek 14 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A Ş BOTAŞ Tuz Gölü İşletme Müdürlüğü, Bafra Devlet Hastanesi, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Balıkesir Koca Seyit Hava Alanı Müdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Merzifon Hava Alanı Müdürlüğü – AMASYA, ERDEK DENİZ ÜS KOMUTANLIĞI / BALIKESİR, Ego Genel Müdürlüğü Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, KADİRLİ BELEDİYESİ Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, MUŞ SULTAN ALPARSLAN HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ, S. S. TARİŞ ÜZÜM TARIM SATIŞ KOOPERATİFLER BİRLİĞİ – İZMİR, ÇORUM İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., İnönü Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi (İnönü Üniversitesi BAP ), İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, İzmir Eshot Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı
İller: Aksaray, Amasya, Ankara, Balıkesir, Malatya, Muş, Osmaniye, Samsun, Çorum, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
1 kalem Mal/Malzeme/Hizmet alımı İnönü Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi (İnönü Üniversitesi BAP ) Malatya
MUTFAK TÜPÜ VE SANAYİ TÜPÜ KADİRLİ BELEDİYESİ Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Osmaniye
2023 YILI LİKİT OKSİJEN GAZI (10 AYLIK) İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul
SIVI KLOR ALIMI ÇORUM İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü Çorum
Kalibrasyon Gaz Alımı (5 Adet) BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A Ş BOTAŞ Tuz Gölü İşletme Müdürlüğü Aksaray
Metro İşletme Şube Müdürlüğü için Buz Çözücü Solüsyon Alımı Ego Genel Müdürlüğü Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı Ankara
GAZ PETROL SIVILAŞTIRILMIŞ (LPG DÖKME TİCARİ PROPAN) ALIMI ERDEK DENİZ ÜS KOMUTANLIĞI / BALIKESİR Balıkesir
20.000 KG hazır bordo (bakır sülfat+kalsiyum hidroksit) satın alınacaktır S. S. TARİŞ ÜZÜM TARIM SATIŞ KOOPERATİFLER BİRLİĞİ – İZMİR İzmir
Sodyum Bi Karbonat İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
MUTFAK TÜPÜ ALIMI (OCAK-ŞUBAT-MART) DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Balıkesir Koca Seyit Hava Alanı Müdürlüğü Balıkesir
Havalimanımız Temiz Su Arıtma Sisteminde kullanılmak üzere klor malzemesi alımı işi. MUŞ SULTAN ALPARSLAN HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ Muş
LPG GAZI ALIMI DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Merzifon Hava Alanı Müdürlüğü – AMASYA Amasya
P230227 18448 Azot (N) Gazı Alımı İzmir Eshot Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı İzmir
POLİVİDON İYOT İÇEREN ANTİSEPTİK SOLÜSYON ALIMI Bafra Devlet Hastanesi Samsun

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 12 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527