12 Ocak 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Devlet İhaleleri

Bilgisayar, Büro Makineleri ve Parçaları

Bilgisayar, Büro Makineleri ve Parçaları sektöründe 11 Ocak 2023 tarihinde 11 farklı kurum tarafından 8 farklı ilde gerçekleşecek 11 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Uygulama Araştırma Merkezi, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Atatürk Hava Limanı Başmüdürlüğü, EGE ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Edirne Sultan I. Murat Devlet Hastanesi, Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü, Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi, Manavgat Devlet Hastanesi, SOSYAL GÜVENLİK KURUMU EMEKLİLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ İSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Ankara, Antalya, Edirne, Erzurum, Gaziantep, Sivas, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerimize 147 Kalem Kırtasiye ve Toner Malzemesi Alımı Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Erzurum
Bilgi İşlem Sistem Odası Yedekleme Disk Grubu İçin Harddisk Alımı EGE ÜNİVERSİTESİ Uygulama ve Araştırma Hastanesi İzmir
202300033 HASTANE FİNANSAL YÖNETİCİLİĞİ TONER ALIMI CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Uygulama Araştırma Merkezi Sivas
33 Adet Toner ve 22 Adet Drum Alımı SOSYAL GÜVENLİK KURUMU EMEKLİLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Ankara
İdaremiz Mevcut Masaüstü Bilgisayarlar İçin Monitör Temini İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ İSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
yazıcı kartuşu alımı DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Atatürk Hava Limanı Başmüdürlüğü İstanbul
BARKOD YAZICI ALIMI Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Gaziantep
6 KALEM TONER MALZEME ALIMI İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İzmir
İl Müdürlüğümüz Hizmet Binası, Ek Hizmet Binası, Alanya ve Manavgat Hizmet Merkezi binalarında bulunan toplam 23 adet yazıcı/fotokopi makinasının 2023 yılı periyodik bakım işi (12 adet Oki MB770, 3 adet Kyocera 3040 dn, 8 adet Kyocera 3500İ/4500İ ) Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Antalya
90 A YAZICISINA AİT BAKIM KİTİ ALIMI (TEMİZLİK KİTİ 220V-CF065A) Edirne Sultan I. Murat Devlet Hastanesi Edirne
1 KALEM MASA ÜSTÜ BİLGİSAYAR ALIMI Manavgat Devlet Hastanesi Antalya

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 12 OCAK 2023 Bilgisayar – Büro Makineleri ve Parçaları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527