12 Ocak 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri Devlet İhaleleri

Akü, Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri

Akü, Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri sektöründe 11 Ocak 2023 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 9 farklı ilde gerçekleşecek 14 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü, BALIKESİR MERKEZ HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ, Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi, Balıkesir Devlet Hastanesi, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Kahramanmaraş Hava Alanı Müdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Merzifon Hava Alanı Müdürlüğü – AMASYA, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Samsun-Çarşamba Hava Alanı Müdürlüğü, Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Gicik, Patnos Devlet Hastanesi, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İZMİR BANLİYÖ TAŞIMACILIĞI SİSTEMİ TİCARET A.Ş., İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU)
İller: Amasya, Ankara, Ağrı, Balıkesir, Edirne, Gaziantep, Kahramanmaraş, Samsun, İzmir
İhale Listesi
JENERATÖR İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) İzmir
KGK SİSTEMLERİ PERİYODİK BAKIM VE ONARIM HİZMET ALIMI Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara
AMELİYAT TAVAN LAMBASI GÜÇ KAYNAĞI POWER SUPPLY ALIMI Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Balıkesir
UPS SİSTEMİ İÇİN KURU AKÜ ALIMI Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Edirne
UPS AKÜ ALIM İŞİ BALIKESİR MERKEZ HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ Balıkesir
87-2-1089/1090 P17 Schörlınğ P17 kar aracına akü alımı DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Samsun-Çarşamba Hava Alanı Müdürlüğü Samsun
JENERATÖR İÇİN YEDEK PARÇA ALIMI Balıkesir Devlet Hastanesi Balıkesir
İZBAN A.Ş. JENERATÖR MAZOT POMPA ŞİM DEĞİŞİMİ MALZEME DAHİL HİZMET ALIMI İZMİR BANLİYÖ TAŞIMACILIĞI SİSTEMİ TİCARET A.Ş. İzmir
2023 Yılı Jeneratör Bakımı İşi (2 Bakım) Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Gicik Ankara
3 KVA UPS (KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI) ALIMI Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Ağrı
4 KALEM 1170 KWA JENERATÖR PERİYODİK BAKIM ONARIMI Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi Gaziantep
BİYOMİKROSKOP CİHAZNIN GÜÇ KAYNAĞI ONARIMI Patnos Devlet Hastanesi Ağrı
Havalimanı Müdürlüğümüze Tahsisli 2018-3-2173 DHMİ Kodlu ARFF Aracı Ve Motopomp İçin Akü Alımı DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Merzifon Hava Alanı Müdürlüğü – AMASYA Amasya
Kesintisiz Güç Kaynakları Yıllık Bakım Sözleşmesi DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Kahramanmaraş Hava Alanı Müdürlüğü Kahramanmaraş

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 12 OCAK 2023 Akü – Jeneratör ve Güç Kaynağı ve Malzemeleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527