06 Ocak 2023 Muhtelif Ürünler Kamu İhaleleri

Muhtelif Ürünler

Muhtelif Ürünler sektöründe 05 Ocak 2023 tarihinde 19 farklı kurum tarafından 12 farklı ilde gerçekleşecek 22 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: ALTIEYLÜL BELEDİYESİ YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ, Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü, BANDIRMA 1 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, Bayrampaşa Devlet Hastanesi, Başiskele Belediye Başkanlığı, EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU, ELEKTRİK ÜRETİM A Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EÜAŞ Satın Alma ve Malzeme Yönetimi Daire Başkanlığı İç Satın Alma Müdürlüğü, MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU, MANAVGAT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Osmaniye Devlet Hastanesi, SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tokat İl Sağlık Müdürlüğü, TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TEİAŞ) 2. Bölge Müdürlüğü BURSA, İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.), İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu, İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Tersanesi Komutanlığı, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU)
İller: Ankara, Antalya, Ağrı, Balıkesir, Bursa, Edirne, Kocaeli, Osmaniye, Samsun, Tokat, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
EÜAŞ uhdesindeki S30963 ruhsat numaralı II-(A) Grubu (Kireçtaşı) işletme ruhsatlı sahadan, 400000 kuru ton/yıl kireçtaşının üretilmesi ve Çayırhan Termik Santralına teslim edilmesi işi ELEKTRİK ÜRETİM A Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EÜAŞ Satın Alma ve Malzeme Yönetimi Daire Başkanlığı İç Satın Alma Müdürlüğü Ankara
2023 yılı için Fen İşleri Müdürlüğünce ihtiyaç duyulan STABİLİZE MALZEME ALINMASI İŞİ MANAVGAT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Antalya
MEKANİK ELEKTRİK VE MARANGOZHANE EĞİTİM ATÖLYELERİNE MALZEME ALIMI Başiskele Belediye Başkanlığı Kocaeli
20 KALEM FİLTRE ALIMI İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul
2023 YILI 3 AYLIK (ŞUBAT –MART-NİSAN) HASTANE SİSTEMLERİNİN/ CİHAZLARININ 7/24 HİZMET SUNUMUNA HAZIR HALDE TUTULMASI VE PERİYODİK BAKIM ONARIM Bayrampaşa Devlet Hastanesi İstanbul
Yangın Söndürme Tüpü Muhafaza Kabini TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TEİAŞ) 2. Bölge Müdürlüğü BURSA Bursa
SOSİS USTURMAÇA İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.) İzmir
KANTİNE MUHTELİF MAL VE MALZEME ALIMI BANDIRMA 1 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Balıkesir
Mal alımı. MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İstanbul
11 KALEM TEZGAH/KREYN ONARIM MALZEMESİ ALIMI İstanbul Tersanesi Komutanlığı İstanbul
Seviye Sensörü Alımı Osmaniye Devlet Hastanesi Osmaniye
BÜYÜKBAŞ HAYVAN ET FİLESİ EDİRNE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU Edirne
BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK İŞ KOLU İHTİYACI İÇİN SPERMA ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK İŞ KOLU İHTİYACI İÇİN SPERMA ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
Mal alımı. MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İstanbul
150-98 ilk madde malzeme ambarı ihtiyacı için İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
38- Panorama Samsun Dijital Gösterim Merkezi ve Amazon Köyü için Malzeme alımı işi SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Samsun
2022-53-116 Totem Tabela Revizyonu İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) İzmir
TEKNİK SERVİS MALZEMELERİ ALIMI Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samsun
Müdürlüğümüze bağlı Merkez Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hizmete açılan Sağlıklı Hayat Merkezinin ihtiyacı olan 2(iki)(BEBEK EMZİRME ÜNİTESİ ,PLASTİK OVAL TANITIM STANDI)kalem mal alım işi Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü Ağrı
Ozalit çoğaltılması hizmet alımı işin ( 15.000 M2 ) ALTIEYLÜL BELEDİYESİ YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ Balıkesir
Uygulama Maket Alımı Tokat İl Sağlık Müdürlüğü Tokat

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 06 OCAK 2023 Muhtelif Ürünler  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527