06 Ocak 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Kamu İhaleleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri sektöründe 05 Ocak 2023 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 9 farklı ilde gerçekleşecek 16 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi, BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ Bilgi İşlem Müdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Hatay Hava Alanı Havalimanı Müdürlüğü, Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi, MALATYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ, SGK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sancaktepe Belediyesi DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, TEKİRDAĞ 5. KOLORDU KOMUTANLIĞI, TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, VAN F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.), İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu, İzmir Eğitim Diş Hastanesi
İller: Antalya, Edirne, Hatay, Malatya, Sakarya, Tekirdağ, Van, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
Tekirdağ İli, Çorlu ve Muratlı İlçelerinde Cadde, Sokak, Dış ve İç Kapı Numarası Tabelalarının Üretilerek Yerine Montajı TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Tekirdağ
BELEDİYEMİZ TANITIM MATERYALLERİNİN UYGULANMASI, BASIM VE TEKNİK HİZMET ALIMI İŞİ Sancaktepe Belediyesi DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Hizmet Binalarında Kullanılmak Üzere Sayfa Başı Ücret Karşılığında Kurum Yazıcı/Fotokopi Cihazlarının Bakımı ve Sarf Malzemelerinin Karşılanması İle Kurumun Belirleyeceği Lokasyonlara Belirtilen Sayıda Kiralık Fotokopi/Yazıcı Temini Hizmet Alımı BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ Bilgi İşlem Müdürlüğü İstanbul
DEKOTA TEMİNİ İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.) İzmir
BARKOD ETİKETİ ALIMI_206294617 Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi Edirne
BULUNMUŞ EŞYA FORMU BASIMI İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAK. VE TUR. TİC. A.Ş. – İzmir Deniz A.Ş.( İZDENİZ A.Ş.) İzmir
A4 FOTOKOPİ KAĞIDI ALIMI (2.600 TOP) TEKİRDAĞ 5. KOLORDU KOMUTANLIĞI Tekirdağ
924 ADET 10 X15 EBATINDAN FOTOĞRAF TABI VE BASIMI İŞİ VAN F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Van
01.02.2023 – 31.12.2023 İl Müdürlüğü ve bağlı Birimler için kaşe sözleşmesi SGK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Kırtasiye ve temizlik malzemesi Alımı Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi Antalya
4 KALEM KIRTASİYE DEFTER ALIMI Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sakarya
5 KALEM AMELİYATHANE KIRTASİYE MALZEME ALIMI İzmir Eğitim Diş Hastanesi İzmir
2000Ad.Termal Rulo Alımı MALATYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ Malatya
KURUMUMUZ REKLAM TABELA ATÖLYEMİZ İÇİN KUMLAMA FOLYO ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
KURUMUMUZ REKLAM TABELA ATÖLYEMİZ İÇİN ÇİFT TARAFLI KÖPÜK BANT ALIMI İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
Kırtasiye Malzemesi Alım İşi DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Hatay Hava Alanı Havalimanı Müdürlüğü Hatay

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 06 OCAK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527