06 Ocak 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları Kamu İhaleleri

Klima, HVAC, Soğutma Grupları ve Ekipmanları

Klima, HVAC, Soğutma Grupları ve Ekipmanları sektöründe 05 Ocak 2023 tarihinde 13 farklı kurum tarafından 11 farklı ilde gerçekleşecek 14 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Balıkesir Devlet Hastanesi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Denizli Et Kombinası Müdürlüğü, Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi, Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Kastamonu Hava Limanı Müdürlüğü, Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi, Manavgat Devlet Hastanesi, SGK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ, Siirt Eğitim Araştırma Hastanesi, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU)
İller: Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Hatay, Kastamonu, Kocaeli, Siirt, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
2023 YILI 3 AYLIK (ŞUBAT –MART-NİSAN) HASTANE SİSTEMLERİNİN/ CİHAZLARININ 7/24 HİZMET SUNUMUNA HAZIR HALDE TUTULMASI VE PERİYODİK BAKIM ONARIM Bayrampaşa Devlet Hastanesi İstanbul
KONDANSER HAVA PERDESİ ALIMI ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Denizli Et Kombinası Müdürlüğü Denizli
KLİMA BAKIM ONARIMI Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İstanbul
HAVA PERDESİ YEDEK PARÇASI ALIMI Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi Edirne
Chillerde kullanılmak üzere PT1000 TİPİ SENSÖR Alımı Siirt Eğitim Araştırma Hastanesi Siirt
KÜÇÜKÇEKMECE SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ HAVA PERDESİ TAMİR BAKIM ONARIMI VE MONTAJI İŞİ SGK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
2023 Yılı Soğutma Grubu, Klimalar Bakım/Onarım Hizmeti Kastamonu Hava Limanı Müdürlüğü Kastamonu
1 KALEM AVADANLIK VE YEDEK PARÇA ALIMI Manavgat Devlet Hastanesi Antalya
6 KALEM KLİMA İÇİN MALZEME ALIMI Balıkesir Devlet Hastanesi Balıkesir
KLİMA SANTRALİ BAKIM ONARIM VE TAMİR HİZMETLERİ ALIMI Kocaeli Gebze Fatih Devlet Hastanesi Kocaeli
2023 YILI SOĞUK HAVA DEPOLARI PERİYODİK BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay
30 KALEM KLİMA YEDEK PARÇA ALIMI Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Hatay
2022-54-186 MUHTELİF INVERTER DUVAR TİP SPLİT KLİMA ALIMI İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) İzmir
MR ICS/A INDOOR ASSEMBLY (SOĞUTMA ÜNİTESİ KABİNİ) REVİZYONU İŞİ Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bursa

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 06 OCAK 2023 Klima – HVAC – Soğutma Grupları ve Ekipmanları  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527