06 Ocak 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Kamu İhaleleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri sektöründe 05 Ocak 2023 tarihinde 9 farklı kurum tarafından 9 farklı ilde gerçekleşecek 9 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: 75. Yıl İMKB Abidin İnan Gaydalı Yatılı Bölge Ortaokulu – Bitlis, Bursa Kestel Devlet Hastanesi, CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Bilimsel Araştırma Projeleri, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Balıkesir Koca Seyit Hava Alanı Müdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Muğla Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürlüğü, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Tokat Hava Limanı Başmüdürlüğü, GAZİ MUSTAFA KEMAL MESLEKİ VE ÇEVRESEL HASTALIKLAR HASTANESİ, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Ankara, Balıkesir, Bitlis, Bursa, Muğla, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Şanlıurfa
İhale Listesi
(Onay No: 4) 2 Kalem Tüketime Yönelik Mal ve Malzeme Alımı CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Bilimsel Araştırma Projeleri Sivas
HASTANEMİZ GENELİ VE TOKSİKOLOJİ LABORATUVARI 2023 YILI İHTİYACI OLAN TIBBİ GAZ ALIMI GAZİ MUSTAFA KEMAL MESLEKİ VE ÇEVRESEL HASTALIKLAR HASTANESİ Ankara
150 ADET 45 KG LIK SANAYİ TÜP GAZI SATIN ALIMI 75. Yıl İMKB Abidin İnan Gaydalı Yatılı Bölge Ortaokulu – Bitlis Bitlis
Kuka ve Kombine Araçlarında Kış Şartlarında Suyun Donmaması Amacıyla Kullanılmak Üzere Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Tekirdağ
MUTFAK TÜPÜ DOLUMU DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Muğla Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürlüğü Muğla
CNG ALIM İŞİ DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Tokat Hava Limanı Başmüdürlüğü Tokat
MUTFAK TÜPÜ ALIMI (OCAK-ŞUBAT-MART) DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Balıkesir Koca Seyit Hava Alanı Müdürlüğü Balıkesir
SOĞUTUCU GAZ ALIMI (463) (Teklif süresi dolduğundan ve Teknik Şartname değiştiğinden dolayı yeniden yayınlanmıştır.) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şanlıurfa
POLİVİDON İYOT ALIMI Bursa Kestel Devlet Hastanesi Bursa

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 06 OCAK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527