06 Ocak 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Kamu İhaleleri

Akaryakıt ve Petrol Ürünleri

Akaryakıt ve Petrol Ürünleri sektöründe 05 Ocak 2023 tarihinde 18 farklı kurum tarafından 17 farklı ilde gerçekleşecek 18 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: AYDINDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI, BABADAĞ BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ, BAŞYAYLA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, BEYDAĞ BELEDİYESİ, DOĞANHİSAR BELEDİYESİ, DÜVENCİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, GÜROYMAK BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ, HORASAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI, Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Karasu Orman İşletme Müdürlüğü, Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü, MERSİN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (MESKİ), SULUSARAY BELEDİYESİ, TAŞPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI, TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TEİAŞ) 2. Bölge Müdürlüğü BURSA, İZNİK BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, İstanbul Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İller: Aksaray, Bitlis, Bursa, Denizli, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hakkari, Karaman, Konya, Kırklareli, Mersin, Nevşehir, Sakarya, Çorum, İstanbul, İzmir
İhale Listesi
2023 Yılı Akaryakıt Mal Alım İşi MERSİN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (MESKİ) Mersin
AKARYAKIT ALIMI Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü Kırklareli
Belediyemiz İhtiyacı Olan Akaryakıt Tüketim Otomatik Sistemi (ATOS) İle Motorin Alım İşi GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Gaziantep
250000 LİTRE MOTORİN, 1000 LİTRE BENZİN ALIMI GÜROYMAK BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ Bitlis
2023 YILI MOTORİN DOĞANHİSAR BELEDİYESİ Konya
BELEDİYEMİZ ARAÇLARININ 2023 YILI İHTİYAÇLARI İÇİN 50000 LT MOTORİN, 4000 LT KURŞUNSUZ BENZİN BEYDAĞ BELEDİYESİ İzmir
80000 (SEKSEN BİN) LİTRE MOTORİN TAŞPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI Aksaray
euro dizel BABADAĞ BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ Denizli
Atık Trafo Yağı TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TEİAŞ) 2. Bölge Müdürlüğü BURSA Bursa
Akaryakıt Alımı AYDINDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI Giresun
belediyemiz araçlarında kullanılmak üzere 25000 lt motorin alınması SULUSARAY BELEDİYESİ Nevşehir
AKARYAKIT ALIMI Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hakkari
KARASU ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE AİT İŞ MAKİNELERİ, TRAYLER, KESİM MOTORLARI VE JENERATÖRLERDE KULLANILMAK ÜZERE AKARYAKIT Karasu Orman İşletme Müdürlüğü Sakarya
AKARYAKIT ALIMI DÜVENCİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Çorum
Belediye hizmet araçlarında kullanılmak üzere 200000 litre motorin alımı HORASAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI Erzurum
BELEDİYE HİZMET ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE AKARYAKIT MAL ALIMI İZNİK BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Bursa
MOTORİN ALIM İŞİ BAŞYAYLA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Karaman
JENARATÖR YAKITI ALIM İŞİ İstanbul Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İstanbul

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 06 OCAK 2023 Akaryakıt ve Petrol Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527