03 Aralık 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Kamu İhaleleri

Temizlik Malzemeleri, Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri

Temizlik Malzemeleri, Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri sektöründe 03 Ocak 2023 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 11 farklı ilde gerçekleşecek 14 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Aliağa 2 Nolu T Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü, Bigadiç Devlet Hastanesi, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Siirt Hava Alanı Müdürlüğü, EYÜPSULTAN BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, NARLIDERE ASKERİ GAZİNO KOMUTANLIĞI, Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü, TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TEİAŞ) 10. Bölge Müdürlüğü SAMSUN, ZİLE M TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ, İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Ankara, Balıkesir, Bursa, Giresun, Nevşehir, Samsun, Siirt, Tokat, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa
İhale Listesi
2023 Yılı Belediyemiz Birimlerinde Kullanılmak Üzere 6 Aylık Muhtelif Temizlik Malzemesi Alımı İşi EYÜPSULTAN BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
EL ALETİ VE CİHAZ YÜZEY DEZENFEKTANI ALIMI (596) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şanlıurfa
Haşerat İlaçı ve Ekipman Alımı TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TEİAŞ) 10. Bölge Müdürlüğü SAMSUN Samsun
HAŞERE, KEMİRGEN VE UÇAN ZARARLI HAYVANLARLA MÜCADELE HİZMET ALIMI Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Giresun
İZMİR 2 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU TÜM KAPALI ALANLAR VE AÇIK ALNLARIN İLAÇLANMASI İŞİ Aliağa 2 Nolu T Tipi Cezaevi Müdürlüğü İzmir
NEVŞEHİR E TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ- İLAÇLAMA VE DEZENFEKTAN HİZMET ALIM İŞİ Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü Nevşehir
İLAÇLAMA HİZMETİ ZİLE M TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ Tokat
ZİRAİ MÜCADELE İLACI ALIM İHALESİ YAPILACAKTIR. TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) Karacabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü Bursa
150-98 ilk madde malzeme ambarı foteselli havlu alımı İZMİR Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İzmir
BİR AYLIK PERİYOTLARLA İLAÇLAMA VE HAŞRE KONTROL HİZMETİ (1 YILLIK) Bigadiç Devlet Hastanesi Balıkesir
KELEBEK İLAÇLAMA HİZMET ALIMI 12 AY Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü Ankara
2023 YILI HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETİ İŞİ Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara
KAĞIT GRUBU TEMİZLİK MALZEMELERİ ALIMI NARLIDERE ASKERİ GAZİNO KOMUTANLIĞI İzmir
Havalimanı Müdürlüğümüzde kullanılmak üzere temizlik malzemesi alımı DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Siirt Hava Alanı Müdürlüğü Siirt

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 03 ARALIK 2023 Temizlik Malzemeleri – Haşere İlaçları ve Vektörle Mücadele Hizmetleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527