03 Aralık 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Kamu İhaleleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri

Matbaa, Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri sektöründe 03 Ocak 2023 tarihinde 14 farklı kurum tarafından 12 farklı ilde gerçekleşecek 16 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: (DHMİ) Hakkari Selahaddin Eyyubi Havalimanı Müdürlüğü, ARDAHAN KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, Balıkesir Devlet Hastanesi, Balıkesir Gönen Devlet Hastanesi, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü, DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) Mersin İrtibat Bürosu Müdürlüğü, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi, Havran Devlet Hastanesi, Kars Harakani Devlet Hastanesi, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, POSTA TELGRAF TEŞKİLATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(PTT) SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI HİZMET ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Amasya, Ankara, Ardahan, Balıkesir, Bursa, Hakkari, Kars, Kırklareli, Mersin, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa
İhale Listesi
2023 YILI İÇİN İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARININ TANITILMASI VE DUYURULMASINA YÖNELİK DİJİTAL BASIM ASIM HİZMETİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI HİZMET ALIMLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İzmir
29 KALEM KIRTASİYE MALZEMESİ DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DMO) Mersin İrtibat Bürosu Müdürlüğü Mersin
A4 FOTOKOPİ KAĞIDI ALIMI Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kırklareli
TANITIM BROŞÜRÜ ALIMI (582) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şanlıurfa
REHBER VE KILAVUZ KİTAPÇIKLAR ALIMI (578) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şanlıurfa
VEREM EĞİTİM VE FARKINDALIK HAFTASI AFİŞ VE BROŞÜR BASIMI HİZMET ALIMI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Bursa
520.000 TOP A4 KAĞIT ALIMI POSTA TELGRAF TEŞKİLATI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(PTT) SATINALMA DAİRE BAŞKANLIĞI Ankara
KIRTASİYE MALZEME ALIMI İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
5 KALEM BASILI FORM VE KIRTASİYE ALIMI Balıkesir Gönen Devlet Hastanesi Balıkesir
KARS HARAKANİ DEVLET HASTANESİ GENELİNDE KULLANILMAK ÜZERE 4 KALEM MALZEME ALIMI Kars Harakani Devlet Hastanesi Kars
Havran Devlet Hastanesi çevre yolu kenarında bulunan Arızalı Tabelanın Onarımı (Yedek Parça Dahil) hizmet Havran Devlet Hastanesi Balıkesir
AJANDA İSTEMİ (2023 YILI) Balıkesir Devlet Hastanesi Balıkesir
OFİSTE KULLANILMAK ÜZERE KAĞIT ALIMI ARDAHAN KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU Ardahan
KONTROLE TABİ İLAÇ UYGULAMA DEFTERİ ALIMI Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Amasya
AJANDA İSTEMİ (2023 YILI) Balıkesir Devlet Hastanesi Balıkesir
Pil Alım İşi (DHMİ) Hakkari Selahaddin Eyyubi Havalimanı Müdürlüğü Hakkari

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 03 ARALIK 2023 Matbaa – Yayıncılık Hizmet ve Kırtasiye Malzemeleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527