03 Aralık 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Kamu İhaleleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri

Kimyasallar, Gazlar ve Maden Ürünleri sektöründe 03 Ocak 2023 tarihinde 11 farklı kurum tarafından 7 farklı ilde gerçekleşecek 11 adet ihale yayınlandı.
Kurumlar: Ankara Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Aydın Nazilli Devlet Hastanesi, BALIKESİR Bandırma Açık Ceza İnfaz Kurumu, DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Muğla Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürlüğü, ELEKTRİK ÜRETİM A . Ş . GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EÜAŞ Çayırhan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü, HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi, HARBİYE ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ, Malatya E Tipi Ceza İnfaz Kurumu Cezaevi Müdürlüğü, SGK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ, İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş., Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İller: Ankara, Aydın, Balıkesir, Malatya, Muğla, İstanbul, Şanlıurfa
İhale Listesi
Çayırhan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü 10000000 m3 koşullandırma programında kullanılması gereken kimyasalların nakliye, periyodik servis, teknik danışmanlık ve destek hizmeti dahil olarak satın alınması ELEKTRİK ÜRETİM A . Ş . GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EÜAŞ Çayırhan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü Ankara
HEMODİYALİZ CİHAZI DEZENFEKSİYON SOLÜSYONU SİTRİK ASİT ALIMI (585) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şanlıurfa
Hastanemiz Ameliyathane Biriminde kullanılmak üzere Medikal Gaz (Oksijen ve Azot Protoksit Gazı) alım işi Ankara Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ankara
SIVI KLOR BALIKESİR Bandırma Açık Ceza İnfaz Kurumu Balıkesir
sıvı klor alımı Malatya E Tipi Ceza İnfaz Kurumu Cezaevi Müdürlüğü Malatya
1 KALEM MEDİKAL GAZ ALIMI (TIBBİ GAZ OKSİJEN LİKİT) Aydın Nazilli Devlet Hastanesi Aydın
TÜPGAZ ALIMI HARBİYE ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
Yangın Söndürme Tüplerinin Dolumu SGK İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul
SODYUM BİKARBONAT İSTANBUL HALK EKMEK GIDA VE SANAYİ A.Ş. İstanbul
1 KALEM TIBBİ GAZ ALIMI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Erişkin Hastanesi Ankara
CNG GAZ ALIMI DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) Muğla Milas Bodrum Hava Limanı Başmüdürlüğü Muğla

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için de devlet ihalesi yapılabilir. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceği, devlet kurumu veya kuruluşun 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri ihale kurallarına ve yönetmeliklerine göre belirlenir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri devlet ihalesi süreci şu şekilde olabilir:

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale duyurusu: Devlet kurumu veya kuruluş, satın almak istediği ürün veya hizmeti içeren bir ihale duyurusu yayınlar. Bu duyuru, ihale koşullarını, teklif verecek firmaların kriterlerini, ihale tarihlerini ve diğer detayları içerir.

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin toplanması: İhaleye katılmak isteyen firmalar, ihale koşullarına uygun olarak hazırladıkları tekliflerini devlet kurumu veya kuruluşa sunarlar.

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri Tekliflerin değerlendirilmesi: Devlet kurumu veya kuruluş, teklifleri değerlendirir ve en uygun olanını seçer. Bu değerlendirme, tekliflerin fiyatı, kalitesi ve diğer kriterlere göre yapılır.

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri İhale sonucunun açıklanması: İhale sonucu, ihale kurallarına göre açıklanır ve seçilen firma ile satın alım sözleşmesi imzalanır.

Bu süreç, devlet ihalesi yönetmeliklerine ve kurallarına uygun olarak gerçekleştirilir ve her adımında belirli prosedürler ve kontroller uygulanır. Bu nedenle, ağaç ve ahşap ürünleri ve malzemeleri için devlet ihalesi yapılırken de bu süreç takip edilir.

 

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi sıklıkla yapılır

     03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir. Örneğin büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  satın alınabilir, ancak daha küçük ölçekli işler için bu tür işlemler yapılmayabilir. Ayrıca, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesi yapılırken, ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilir, bu nedenle yapılma sıklığı da bu kriterlere göre değişebilir.

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalesi yapılma sıklığı, devlet kurumu veya kuruluşun ihtiyaçlarına göre değişebilir ve ihale koşulları ve kriterlerine uygun firmaların teklifleri değerlendirilerek en uygun olanı seçilerek belirlenir.

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  ihaleleri hangi Şehirlerde yapılır ?

     03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, bir devlet kurumu veya kuruluşun bir proje, hizmet veya mal satın almak için yaptığı bir işlemdir. Bu nedenle, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir. Örneğin, büyük ölçekli bir proje için 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın alınabilir ve bu tür işlemler, projenin yapılacağı şehir veya bölgede yapılabilir. Ayrıca, bir devlet kurumu veya kuruluşun kendi ihtiyaçları doğrultusunda 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri satın almak için devlet ihalesini merkezi bir bölgeden de Kamu İhalesini yapabilir

Genel olarak, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri için devlet ihalesi, herhangi bir şehir veya bölgede yapılabilir ve proje, hizmet veya malın satın alınacağı yer ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için Devlet ihaleleri nasıl takip edilir

03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri malzemeleri için devlet ihalesi takip etmek için birkaç yöntem kullanılabilir:

İhale duyurusu yayınlanan web siteleri: Devlet kurumları ve kuruluşları genellikle ihale duyurusu yaptıkları web sitelerinde bu bilgileri yayınlar. Bu web sitelerine giriş yaparak, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu siteler içinde en büyüğü : TIKLAYINIZ

İhale izleme siteleri: İnternet üzerinde, devlet ihalelerini takip etmek için çeşitli izleme siteleri mevcuttur. Bu sitelerde, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

Bu sitelerin arasında rakip analizi yapan tek site : TIKLAYINIZ 

İhale ilan panoları: Devlet kurumları ve kuruluşları, ihale duyurusu yaptıkları ilan panolarında bu bilgileri yayınlar. Bu ilan panolarına göz atılarak, 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için yapılmakta olan veya gelecekte yapılması planlanan ihalelere ulaşılabilir.

İhale Panolarını tek tek takip etmek yerine size günlük sektörünüzle ilgili kamu ihale bilgilerini yollayan site : TIKLAYINIZ 

Bu yöntemlerden bir veya birkaçı kullanılarak 03 ARALIK 2023 Kimyasallar – Gazlar ve Maden Ürünleri  için devlet ihalelerini takip edilebilir. Ya da  İHALEPRO adresinden kolay ihale bulabilir , ihaleleri takip edebilirsiniz

TÜM BU MÜKEMMEL ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN

İHALE TEKNOLOJİLERİ AŞ. ARAYABİLİRSİNİZ : 0312 911 3527